Maj 3, 2015
1236 Wyświetleń
0 0

BKS przegrał z liderem – pierwsza porażka wiosną

Napisany przez

W meczu XXIII kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie Bolesławiec przegrał na wyjeździe z Miedzią II Legnica 0:4 (0:3). Legniczanie tym zwycięstwem zapewnili sobie awans do III ligi.

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się w najgorszy z możliwych dla BKS-u Bobrzanie Bolesławiec sposób. Już w pierwszej minucie po strzale zza pola karnego Wichłacza Miedź II Legnica wyszła na prowadzenie. Kiedy w 7 minucie Wasilewski podwyższył na 2:0 jasne się stało, że ciężko będzie coś w tym meczu ugrać. Wprawdzie w następnych minutach pierwszej połowy meczu gra się wyrównała to jednak nie przełożyło się to na klarowne sytuacje podbramkowe dla naszego zespołu. Jakby tego było mało w 42 minucie gola do szatni zdobył Zieliński i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:3.  – czytamy na stronie klubu. W 81 minucie BKS stracił trzeciego gola.

Już w sobotę, 9 maja o godzinie 17 BKS Bobrzanie Bolesławiec podejmie u siebie Sokoła Wielka Lipa.
Pełna relacja Grzegorza Witonia na stronie klubu.

foto: archiwum

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
VII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny “Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla” od 20 do 24 maja w Nowogrodźcu

Serdecznie zapraszamy na wielkie święto muzyki poważnej do Nowogrodźca. Jedną z gwiazd będzie Motion Trio, polska grupa, która koncertowała na całym...

Zamknij