bobrzanie.pl – to co istotne w Bolcu, Bolesławiec, informacje, blogi, sport, rozrywka, humor, imprezy, wideo

Piłkarska Mini Liga Mistrzów – 625 goli w 126 meczach

Po meczach fazy grupowej pierwsze dwie drużyny z grup awansowały do 1/8 finału Ligi Mistrzów a pozostałe drużyny do 1/8 finału Ligi Europy.

Triumfatorem Ligi Europy został Galatasaray Stambuł reprezentowany przez drużynę UKS Czarni Żagań pokonując w finale PSG reprezentowane przez Football Academy Lwówek Śląski 4:1.

W wielkim finale Mini Ligi Mistrzów spotkały się drużyny Bayern Monachium i Borussia Dortmund reprezentowane przez zawodników Górnika Złotoryja.

Po zaciętej walce Borussia wygrała 4:3 i tym samym zdobyła okazały puchar Mini Ligi Mistrzów w Bolesławcu.

W całym turnieju młodzi adepci piłki nożnej strzelili 625 goli w 126 rozegranych meczach.

Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Piotra Romana, Prezydenta Miasta Bolesławiec.