Maj 26, 2015
963 Wyświetleń
0 0

Majowe Bajkoczytanie

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i rodziców (a także innych opiekunów lub chętne osoby postronne) do wzięcia udziału w kolejnym „BAJKOCZYTANIU”, które odbędzie się już 31 maja o godz. 16:00 w niezwykłym miejscu, jakim jest scena Teatru Starego.

„Bajkoczytanie” jest wydarzeniem realizowanym wspólnie przez Księgarnię „Papirus”, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Cypriana Kamila Norwida oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu.

„Bajkoczytaniu” przyświeca idea, że głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija język, przyśpiesza rozwój mowy, rozbudowuje pamięć i wyobraźnię dziecka. Pobudza również do kreatywności i zapewnia dziecku emocjonalny rozwój wspierając w wychowaniu, ułatwiając przekazywanie wartości moralnych i postaw godnych naśladowania. Pomaga w nauce w szkole, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy niezbędnej na całe życie.

Kochane dzieci, jeżeli macie swoje ulubione bajki, które chcielibyście sami przeczytać, to zapraszamy na majowe „BAJKOCZYTANIE”.

Warto czytać dzieciom… Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert z okazji Dnia Mamy

25 maja w Teatrze Starym w Bolesławcu swój Dzień Mamy świętowały najmłodsze dzieciaczki z pracowni tanecznych Anny Leśniewskiej – Maluszki,...

Zamknij