maj 27, 2015
1835 Wyświetleń
1 0

Wirtualny Spacer Google w technologii Street View – pokaż swoje wnętrze online

Napisany przez

Wyobraź sobie, że Twój przyszły klient może, spacerując za pomocą Google Street View, wejść do twojego sklepu, restauracji, salonu urody, przychodni czy biura. Teraz, dzięki rekomendowanej przez Google firmie Pexter, jest to możliwe.

Powspominaj, przypomnij sobie swoją wczorajszą drogę do firmy. Codziennie jeździsz zbliżoną trasą, mijasz kilkadziesiąt reklam. Czy wymienisz teraz przynajmniej 3 z nich? A teraz opisz wnętrze ulubionej restauracji lub klubu. Udało się?

Wirtualny Spacer Google w technologii Street View sprawia, że możesz zaprosić Klientów do siebie. Nie muszą wychodzić z domu. Ale chętniej do Ciebie przyjdą, jeśli zobaczą Twoje wnętrze. Poznaj rozwiązanie,
które zmieni Twoje podejście do marketingu.

Każdy, z dowolnego urządzenia i komputera może zobaczyć Twoje wnętrze. Przekonać się o jego atmosferze i zaletach. Poznać je i zdecydować, że to właśnie u Ciebie chce spędzić czas, dokonać zakupu, wykonać zabieg… Takie możliwości daje właśnie Wirtualny Spacer w technologii Google Street View.

Brak opłat abonamentowych

Za wykonanie spaceru płacisz tylko raz ustaloną kwotę, która zależna jest od ilości punktów na trasie spaceru. Nigdy później nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty. Za wykonaną usługę otrzymasz zawsze fakturę.

24 / 7 / 365

Twój spacer można obejrzeć całą dobę – przez cały rok. Nieważne, gdzie aktualnie jesteś. Nieważne, jakiego urządzenia używasz. Ważne, że to właśnie do Twojego wnętrza można wejść i bez przeszkód rozglądać się do woli.

Pełne prawa autorskie

Wykonując spacer i zdjęcia ważnych punktów wszystkie prawa do zdjęć należą do Ciebie. Możesz je wykorzystywać do wszelkich celów reklamowych i marketingowych bez dodatkowych opłat. Zdjęcia otrzymasz także na płycie.

Rozszerzona wizytówka Google+

Opublikowany spacer i zdjęcia ważnych miejsc wzbogacają wizytówkę firmową w Google+. Dodatkowo pojawiają się przyciski „zobacz wnętrze” i „zdjęcia”, które od razu przenoszą do widoku wewnątrz.

Wyróżnij się na tle konkurencji

Bądź przed konkurencją. Pokaz swoje wnętrze szybciej i zyskaj promocyjne oznakowanie w wyszukiwarce i wyższe pozycje. Pokaż swoją innowacyjność i przekonaj Klientów właśnie do siebie.

Pełen pakiet marketingowy

Do każdego spaceru otrzymujesz wygenerowane kody QR przenoszące do spaceru na urządzenia mobilne. Spacer umieszczamy także na Twoich stronach internetowych (w tym Facebook).

Przykładowe wykonane przez nas Wirtualne Spacery w Strzelinie i Lubaniu (poklikaj i zobacz jak to wygląda):Teraz pora na kontakt z nami.

Kliknij TUTAJ i napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie zwlekaj i pochwal się swoim wnętrzem. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 24 godzin. Tak, tak szybko, bo każdy dzień oczekiwania oddala Was od sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish