cze 29, 2015
1511 Wyświetleń
0 0

Przestępca jechał po pijaku, bez prawka, quadem bez tablic

Napisany przez

Policjanci z Komisariatu w Nowogrodźcu podczas patrolu zauważyli dwóch mężczyzn poruszających się czterokołowcem bez tablic rejestracyjnych. Kierujący nie zatrzymał się do kontroli, następnie gwałtownie skręcił w boczną drogę i zaczął uciekać przed funkcjonariuszami, pozostawiając pojazd i pasażera. W wyniku podjętego pościgu policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Nowogrodziec.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna kierował quadem mając 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy.

30-latek od 2012 roku objęty jest zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Natomiast pojazd, którym kierował, nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.

Poszukiwany odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz niezatrzymanie się do kontroli. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodatkowo mężczyzna poniesie konsekwencje finansowe wynikające z jazdy nieubezpieczonym pojazdem.

Informacja: KPP Bolesławiec 

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish