Lip 9, 2015
1362 Wyświetleń
1 0

Nowa pracownia MDK-u – dziecięcy zespół wokalny

Napisany przez

Zapraszamy na zajęcia w nowej pracowni, która od września rusza w Młodzieżowym Domu Kultury.
Dziecięcy zespół wokalny pana Marka Łętowskiego, jest propozycją dla najmłodszych dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Podczas zajęć dzieci będą bawić się dźwiękiem i rytmem. Czas spędzony na zajęciach będzie poświęcony na naukę piosenek dostosowanych do wieku uczestników, potrzeb i zainteresowań. Jest to wstęp do śpiewu wielogłosowego z akompaniamentem oraz a capella. Zajęcia będą opierały się przede wszystkim na współpracy w grupie i wspólnym tworzeniu wielu ciekawych interpretacji muzycznych.
Karta zgłoszeń do wszystkich pracowni Młodzieżowego Domu Kultury jest do pobrania
w sekretariacie MDK oraz na stronie internetowej www.mdkboleslawiec.eu

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Za darmo czyli za 92 000 zł – jak władza rozdaje prezenty na Twój koszt

Zbiornik retencyjny przy Jeleniogórskiej, z funkcjami rekreacyjnymi reklamowany jest darmowym wstępem do końca wakacji. Ile […]

Zamknij