Lip 15, 2015
1993 Wyświetleń
0 0

Wkurzeni na Kukiza – Wyborcza o rozwodzie Kukiza z Romanem i Raczyńskim

Napisany przez

– Pierwsze obawy, że wyniki wyborów mogą niektórym przewrócić w głowie, pojawiły się już w maju, gdy sondaże zaczęły strzelać w górę. Zaraz po wyborach wokół Pawła zaczęli gromadzić się dziwni ludzie. On sam pod ich wpływem zaczął się zmieniać. Ale nasz projekt bezpartyjnej Polski wciąż jest aktualny. Zrealizujemy go z Pawłem lub bez niego. – mówi Piotr Roman w artykule “Wkurzeni na Kukiza” Jacka Harłukowicza.

Dwa filary prezydenckiej kampanii Pawła Kukiza – dolnośląscy Bezpartyjni Samorządowcy i Ruch na rzecz JOW – ostatecznie zrywają współpracę z muzykiem. W jesiennych wyborach do parlamentu wystawią własne listy. – pisze Harłukowicz. – Decyzja o powołaniu nowego komitetu złożonego głównie z byłych współpracowników Kukiza z kampanii prezydenckiej zapadła na sobotnim spotkaniu w Lubinie. Zjechali się wszyscy ci, którzy pracowali na sukces muzyka w wyborach prezydenckich, a których ten po zdobyciu 20 proc. głosów od siebie odsunął. Inicjatorem spotkania był Robert Raczyński, prezydent Lubina i lider dolnośląskich Bezpartyjnych Samorządowców.Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,18360085,wkurzeni-na-kukiza.html#ixzz3fxIMAIw4

Ilustarcja: Goorsky

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wkurzeni na Kukiza – Wyborcza o rozwodzie Kukiza z Romanem i Raczyńskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel i knajpa pod Termami

Bolesławieckie Termy jak widać już przyciągają rzesze turystów (niby mieli być zagraniczni, ale lokalni też […]

Zamknij