sie 3, 2015
3630 Wyświetleń
7 1

Tylko nie u nas

Napisany przez

Nie napiszemy o tym że były radny Mirosław Sakowski i obecny radny Arkadiusz Krzemiński będą robić za mięso armatnie i nabijaczy głosów dla PO w wyborach parlamentarnych. Bo szkoda poświęcać czas figurantom, którzy wiedzą że będą robić tylko za figurantów i godzą się z tym.

Nie napiszemy o tym, że prezydent miasta postanowił zrobić darmowy wstęp na basen przy Spacerowej tak samo jak na basen przy Jeleniogórskiej. Bo mamy mokro.

Nie napiszemy też o tym, że starosta Dariusz Kwaśniewski pojechał do Bośni, żeby zawieźć dwudziestce dzieci zaproszenia na kolonie do Bolesławca i po to, żeby pogadać o beatyfikacji księdza Dujlovicia. Jak starosta zacznie jeździć do Bośni po to, żeby zapowiedzieć swoją kolejną wizytę w Bośni, to zaczniemy to relacjonować. Na żywo.

Nie napiszemy też o tym, że były radny Wojciech Kasprzyk chwali się, że zbiera podpisy poparcia pod swoją kandydaturą na innym osiedlu niż to, na którym będzie startował. Bo są rzeczy o których się nie śniło fizjologom.

Nie napiszemy też o kolejnym samobójstwie podopiecznego DPS (Domu Permanentnego Sporu Zbiorowego albo Pomocy Społecznej). Bo tragedie zasługują na ciszę. A tego co piszą kontrolujący tę placówkę niestety nikt w Ratuszu chyba nie rozumie. A radni to chyba nawet nie czytają.

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Tylko nie u nas

 • Czepiacie się detali.
  Najważniejsze w mieście jest zorganizowanie sesji fotograficznej, której plon mógłby zdobić okładki pism dla wypielęgnowanych mężczyzn z rozbujałym ego.

  Sinobrody 07/08/2015 11:30 Odpowiedz
 • Gminna wieść niesie, że starosta lubi tak często jeździc do Bośni z powodów osobistych, wręcz nieprzyzwoicie osobistych.

  s 04/08/2015 21:25 Odpowiedz
  • to się nazywa brzydka, śmierdząca, aluzja. Brzydkie.

   Igor 05/08/2015 07:10 Odpowiedz
   • Może to po prostu miłość?

    irek 05/08/2015 12:38 Odpowiedz
 • ten Kasprzyk to jednak w dalszym ciągu król dowcipu

  s 03/08/2015 16:07 Odpowiedz
  • A dlaczego ob startuje z okręgu w którym nie mieszka? Chyba zmienila sie ordynacja i każdy okręg powinien mieć reprezentanta, który zna sprawy okręgu, ludzi, problemy itp. Mieszkam na Starzyńskiego i nie znam czlowieka…

   Gotham 03/08/2015 18:13 Odpowiedz
   • Może startować, takie jest prawo i nie ma w tym nic złego.
    A dlaczego startuje? Pewnie wierzy że będzie dobrym radnym. I to jest ciekawe : )
    Albo wierzy w niego Piotr Roman. W coś trzeba wierzyć : )

    Bernard Łętowski 03/08/2015 21:57 Odpowiedz
    • Nie widziałem nigdzie żeby popierał go Piotr Roman i szczerze w to wątpię

     gotham 03/08/2015 22:09 Odpowiedz
     • Z tego co wiem to kandydat Forum Romanum, które w tych wyborach nazywa się KWW Forum. I to wybrany w prawyborach spośród chyba trojga kandydatów. Zatem możemy przyjąć że wybrało go do wybierania zaplecze polityczne prezydenta czyli grono władające tym miastem.

      Na pewno spełnia jedno z podstawowych kryteriów doboru na listy wyborcze tej ekipy: pracuje w miejskiej firmie i dla miejskiej firmy. Oczywiście tow żaden sposób nie czyni go zależnym, absolutnie, co to to nie…

      Bernard Łętowski 03/08/2015 22:31 Odpowiedz
      • Kojarzę tego gościa z PO i niewybrednym żartem dotyczącym czarnoskórych. Teraz u Romana?

       robert 04/08/2015 10:56 Odpowiedz
 • Tyle wątków aż cięzko komentować, ale wątek z tym starostą to faktycznie chyba największa żenada. Czy ten gość nie ma czucia?
  Co do DPS to warto nagłośnić sprawę i jednak coś napisać.

  tom 03/08/2015 13:20 Odpowiedz
  • PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ STAROSTY!

   A co do DPS… jakoś nie wątpimy, że silne, bolesławieckie, niezależne od władzy media… jakaś lokalna tv albo istotny portal podejmą temat i opiszą dziwne przypadki w DPS, wyniki kontroli albo chociaż historię o tym jak się zostaje dyrektorem tej firmy mimo protestów nadzoru.

   Bernard Łętowski 03/08/2015 13:28 Odpowiedz
 • … musiałbym wszystko zacytować, ale to ist ein Hammer, i nie na czarownice – partyjno-wodzowskiej arogancji,

  – „(…) Dariusz Kwaśniewski pojechał do Bośni, żeby zawieźć dwudziestce dzieci zaproszenia na kolonie do Bolesławca i po to, żeby pogadać o beatyfikacji księdza Dujlovicia. Jak starosta zacznie jeździć do Bośni po to, żeby zapowiedzieć swoją kolejną wizytę w Bośni, to zaczniemy to relacjonować. Na żywo.”

  cemoi07 03/08/2015 10:54 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish