paź 5, 2015
1811 Wyświetleń
2 0

Wygraj nową powieść Iwony Banach!

Napisany przez

Utopce istnieją! Nieodpowiedzialne zachowania seksualne twojego dziadka mogą spowodować katastrofę w ruchu lądowym i kłopoty w planach matrymonialnych nawet po wielu latach! Nieboszczyk w płynie nie wpływa dobrze na cerę, a konkursy SMS-owe mogą być przyczyną śmiertelnego zatrucia! 

I ta miłość. Najgorzej jest z miłością, bo nigdy nie wiadomo na kogo padnie i komu zrobi a kuku. 

 

To kilka słów o nowej powieści Bolesławianki Iwony Banach. Powieści, którą możecie wygrać (z autografem autorki) w naszym konkursie na Bobrzanach. Iwona Banach jest autorką nagradzanych powieści „Chwast”, „Lokator do wynajęcia”, „Pocałunek Fauna”, „Pokonać strach”, „Szczęśliwy pech”. Przetłumaczyła 10 książek z francuskiego i włoskiego.

A książkę wygra ten, kto do środy do godziny 12 najciekawiej, najbardziej finezyjnie lub najoryginalniej (naszym zdaniem) uzasadni w komentarzu pod tą informacją o konkursie chęć posiadania powieści.

Książki Iwony Banach (także w postaci audiobooków) możecie kupić w bolesławieckiej księgarni Papirus – zarówno na miejscu jak i przez internet klikając TUTAJ.

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
konkursy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish