paź 9, 2015
2710 Wyświetleń
3 1

Szklarz

Napisany przez
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Szklarz

 • Oczywiście zdaje Pan sobie sprawę, że decyzję te dotyczą ochrony chrześcijan, prawosławnych, żydów czy też wyznawców islamu? Je suis Charlie coś to Panu mówi?

  kamil 11/10/2015 09:55 Odpowiedz
 • Cemoi, to Twoi ukochani rządzący wraz z zachodem wpuszczają do nas miliony muzułmanów, którzy są baaaaaaaaaaaaaaardzo tolerancyjni dla osób o odmiennych poglądach. W imię Boga litościwego i miłosiernego odrąbią Ci nie tylko członki ale i głowę w której powstają Twoje niezbyt mądre myśli. A co Ci Ogrodnik złego zrobił? Wstydź się, człowieku.

  Miro, Rycho i Zbycho 10/10/2015 07:51 Odpowiedz
 • Piana nienawiści do chrześcijan toczy również twoje oczy. Oni już umierają za wiarę pod mieczem szaria… Niewierzący mają większe szanse błagać o litość. Walczcie dalej z kościołem to się wkrótce przekonacie. I ciesz się moją wiarą bo tylko na nią możesz pluć bez konsekwencji. Nergal, diabeł z jasełek, nie oddychałby dłużej niż 24 h gdyby sobie pozowlił na obrazę islamu. Próbuj, odwżniaku…

  gek 10/10/2015 07:04 Odpowiedz
  • To do cemoi było

   gek 10/10/2015 07:05 Odpowiedz
 • Tak mi się jakoś skojarzyło…
  „hasło wyborcze pana W.O.” -> SZKLARZ -> czyli, że „szklane domy”??

  Pietrek 09/10/2015 14:15 Odpowiedz
 • Jeszcze parę tygodni do rządów PiCu, a już mamy wyraźne i bolesne w konsekwencjach konsekwencje jego rządów nadejścia. Ci, co drżą dupami o swych stołków trwanie, już w przedbiegach realizują przymusową katolizację społeczeństwa. Po woli normą staje się w kraju swoistego rodzaju prawo „katolickiego szaria”, albo kto jak woli, w ramach wymiaru sprawiedliwości do głosu dochodzi silny zakon toruńskiej inkwizycji.

  W ostatnim czasie doczekaliśmy się skandalicznych orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego. Trybunał odrzucił skargę Dody, jednocześnie potwierdzając konstytucyjną zasadność istnienia prawa pozwalającego karać więzieniem, naznaczać piętnem przestępcy, każdego, kto „bluźni” przeciw Bogu, biblii, różańcowi czy innym paciorkom( cyt. z Rabczewskiej -„bardziej wierzę w dinozaury niż w Biblię”, bo ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła”.)

  Z drugiej strony parę dni temu tenże sam Trybunał orzekł, że ustawa o zawodzie lekarza z 2014 roku jest nie w pełni konstytucyjna, bo nie pozwala lekarzowi w pełni zasłonić się tzw. Klauzulą sumienia i odmówić obowiązku świadczenia pomocy lekarskiej. Lekarz od teraz zawsze może powiedzieć pacjentowi, aby wy***ał, bo jemu Maryja w niebiesiech i jego sumienie nakazuje odmówić udzielenia pomocy, a i zabrania powiedzieć, kto tej pomocy mógłby udzielić. I nie chodzi tu o sumienie katolickie, chodzi o każde sumienie, a co, jeśli chory trafi na Świadka Jehowy, albo wyznawcę Mahometa albo jakiejś innej bardziej porąbanej religii?

  Teraz te orzeczenia stały się normą prawną, stały się podstawą dla wszelkich innych orzeczeń zapadających w podobnych sprawach.

  PiSu jeszcze nie ma, ale forpoczty pisowe już działają, już j**ią, co w prawie do zj***ia jest.

  Od południa pchają się do Nas religijni wyznawcy i z pewnością też bojownicy szaria, od środka z sukcesami atakują bojownicy katolickiej szaria…

  Pan Ogrodnik jest jednym z reprezentantów nowego prawa i nowej sprawiedliwości. Jak On i jemu podobni wejdą do sejmu, to… strach pomyśleć.

  Na razie proszę zwrócić uwagę kto stoi z Ogrodnikiem, gdzie wiszą jego bilbordy – przecież to rycerz bolesławieckiej”kruchty”, bojownik katolickiej szaria!

  cemoi07 09/10/2015 13:49 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish