Paź 23, 2015
2169 Wyświetleń
6 0

Kto następny?

Napisany przez

Prezydent Bolesławca, który w swojej politycznej historii kandydował już m.in. z UW i PiS a jeszcze niedawno wspierał Pawła Kukiza, dziś postanowił wystąpić w kampanii wyborczej PSL wspierając Ilonę Antoniszyn-Klik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki pracującą dla rządu koalicji PO i PSL.

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kto następny?

 • Facet chyba stracił pomysł na siebie. Zblazowanie, wypalenie, nieudany projekt z Kukizem i porażka w ubieganiu się o mandat poselski. Syndrom żmii zjadajacej własny ogon. Szykujmy się na nowego prezydenta w nastepnych wyborach.

  gino 24/10/2015 19:48 Odpowiedz
 • Bedzie jakaś fucha jak przegra za 3 lata. Jakiś prezes w strefie czy cóś. Ciekawe jak jego sympatie z PSL przeżywają jego ludzie. Ciekawe jak to im tłumaczy, ale w sumie oni łykną wszystko bo jedzą z jego stołu.

  widz 23/10/2015 12:21 Odpowiedz
 • Idą ciężkie czasy dla Pana Prezydenta Miasta.
  PiS jest jak zdradzona żona- może wybaczyć, ale nie potrafi zapomnieć.

  Sinobrody 23/10/2015 12:12 Odpowiedz
 • W tekście Make Life Harder widać, że coś w tym jest :)

  PSL:
  “Coś między zorganizowaną grupą przestępczą a kurzem zbierającym się między kafelkami w łazience. Nikt o nich nie mówi, nikt na nich nie głosuje i nikt w sumie nie wie, jakim cudem te gadające sucharki od 25 lat siedzą w parlamencie. Główną linią programową PSL jest nepotyzm. Politycy PSL regularnie oburzają się na te zarzuty, mimo że ostatnie badania genetyczne ujawniły, że wszystkich 40 posłów PSL-u w aktualnym sejmie jest spokrewnionych z Waldemarem Pawlakiem.

  DLA KOGO: Od zawsze czułeś, że jesteś nudny i głupi, dlatego jeszcze w podstawówce zapisałeś się do PSL. Tam szybko zrozumiałeś, że kluczem do sukcesu jest rodzina, dlatego nikogo nie zdziwiło, jak w gastronomiku złapałeś swoją siorę na dziecko. Członkami rodziny obsadzasz wszystkie kluczowe stanowiska w mieście: syn przejął po tobie punkt dorabiania kluczy, a córkę wkręciłeś w pracę na solarium. Sam zatrudniłeś się jako woźny w urzędzie swojej gminy.

  Kompletnie nie rozumiesz polityki, ale bardzo imponują ci organizacje mafijno-kazirodcze. Wprawdzie nie masz na to żadnych dowodów, ale jesteś święcie przekonany, że jak Piechociński znowu nie zostanie wicepremierem, to wszyscy stracicie pracę. Na wszelki wypadek całą rodziną głosujecie po dwa razy.

  PLUSY, jeśli PSL wygra wybory: Każdy Polak dostanie spokojną posadkę w NIK-u.

  MINUSY: Podwyższone ryzyko występowania powikłań genetycznych w Radzie Ministrów.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,147565,19072159,korwin-wszyscy-zginiemy-nowoczesna-prywatyzacja-powietrza.html#MT

  Damian 23/10/2015 10:46 Odpowiedz
 • według mnie bezpieczny ruch dla asekuranta…

  Bogdan Nowak Jr. 23/10/2015 09:47 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Radość tworzenia – Ceramika Barbary Kozłowskiej-Trojnar

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza na wernisaż wystawy Radość tworzenia, uświetniający jubileusz 30 lat pracy […]

Zamknij