Sty 12, 2016
1715 Wyświetleń
2 0

Warsztaty fotograficzne z Bernardem Łętowskim

Napisany przez

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Chcesz wiedzieć więcej o fotografowaniu? Chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu?

Fotopestka.pl i Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu zapraszają na warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych podczas ferii zimowych 2016.

Przez pięć dni zajęć z Bernardem Łętowskim masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.

Codziennie poznasz nowe zagadnienia, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej i jak kupować sprzęt fotograficzny by nie żałować zakupów.

Warsztaty planowane są na dni od 1 do 5 lutego 2016 w godzinach od 9 do 12. Oraz (druga tura) od 8 do 12 lutego w godzinach od 16 do 19.

Zajęcia będą się odbywać w MDK w Bolesławcu (ul. Grunwaldzka 5) oraz w plenerze.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 150 zł od osoby.

Bernard Łętowski od kilku lat prowadzi firmę Fotopestka.pl zajmującą się fotografią komercyjną, wcześniej zajmował się także fotografią prasową.

Współorganizatorem warsztatów jest Młodzieżówy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, wyślij swoje dane (Imię, nazwisko, adres i nr telefonu na adres fotopestka@fotopestka.pl)

Kliknij i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Moje córki krowy

Gdy twoje życie się wali, jedyne co możesz zrobić to spróbować ocalić ruiny. To właśnie […]

Zamknij