Lut 19, 2016
1417 Wyświetleń
2 0

Trenowali w Karpaczu

Napisany przez

W dniach 6 – 13.02.2016 r. odbył się zimowy obóz piłkarski FOOTBALL ACADEMY Bolesławiec w Karpaczu. Obóz był zorganizowany dla zawodników z rocznika 2004-2008 którzy na co dzień trenują w oddziałach Football Academy Bolesławiec i Lwówek Śląski.

W ciągu 8 dni zawodnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności piłkarskie na 11 treningach piłkarskich i grach kontrolnych z takimi drużynami jak Legion Pruszków oraz lokalną Szkółką Piłkarską w Karpaczu. W czasie rozegranych sparingów zawodnicy Football Academy wykazali się bardzo dużą umiejętnością rozgrywania piłki i tworzenia sobie sytuacji do zdobywania bramek co potwierdzają zwycięstwa naszych drużyn w prawie wszystkich rozegranych spotkaniach. Oprócz treningów codziennie rano przeprowadzany był poranny rozruch fizyczny, na którym w rytmach muzyki zawodnicy mogli rozprostować kości po nocnym odpoczynku.

Oprócz treningów piłkarskich zawodnicy dwukrotnie wybrali się do Aquaparku Tropicana znajdującego się w hotelu “Gołębiewski”, w którym oddali się  wodnym szaleństwom.
W czasie obozu przeprowadzone były zajęcia teoretyczne związane z tematyką piłki nożnej m. in. “żywienie młodego piłkarza”, analiza wideo oglądanego meczu ligi hiszpańskiej. Zawodnicy mieli okazję również sprawdzić swoje umiejętności podczas gier w tenisa stołowego oraz turnieju w FIFA 16.

Oczywiście nie mogło zabraknąć spacerów w scenerii pięknych gór i uroku miasteczka Karpacz.
Zawodnicy wykazali się dużą dojrzałością i już na pierwszym spacerze zajęli się kupowaniem pamiątek dla rodziców w podziękowaniu za możliwość udziału w obozie piłkarskim.

Na uroczystej ceremonii zakończenia wyróżnienia dostało dwóch zawodników jako “Wzór obozowicza”. Jednym z nagrodzonych jest zawodnik na co dzień trenujący w Football Academy Bolesławiec Marceli Pawlus. Nie mogło również zabraknąć nagrody dla największego “czyściocha obozu” gdzie został wyróżniony jeden z pokoi który nienagannie przez cały obóz miał u siebie wzorowy porządek.

Po powrocie widać było na twarzach naszych zawodników duże zmęczenie, ale również uśmiechy i radość z miło spędzonego obozu, na którym spędzili wiele wspaniałych piłkarskich chwil, a na treningach i w meczach strzelili mnóstwo goli.

Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy na kolejny obóz już na wakacjach w Rewalu.

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Non omnis moriar, czyli nie wszystek umrę

Ustalony w Europie po II wojnie światowej nowy układ granic zubożył Bolesławiec o historię, jaka zapisana była na miejskich cmentarzach....

Zamknij