mar 29, 2016
3750 Wyświetleń
2 4

Marszałek Przybylski opuszcza PO

Napisany przez

We wtorkowej Wyborczej ukazał się wywiad z marszałkiem województwa i były starostą bolesławieckim, Cezarym Przybylskim. „Dolnośląski marszałek wypowiada posłuszeństwo władzom PO – szefowi partii Grzegorzowi Schetynie i dolnośląskiemu komisarzowi Bogdanowi Zdrojewskiemu.” – pisze gazeta.

– Stworzenie w sejmiku nowego klubu i nowej koalicji to protest dużej części Platformy przeciwko niedemokratycznym krokom Grzegorza Schetyny – mówi Przybylski.

W rozmowie z „Wyborczą” Przybylski zapowiada powstanie w sejmiku nowego klubu, do którego zaproszeni są obecni radni PO, ale rozmowy o jego powołaniu prowadzone są bez udziału władz partii. Firmowana przez marszałka polityczna inicjatywa (są w niej radni prezydenta Dutkiewicza oraz część Platformy) zamierza wciągnąć do nowej koalicji zarówno PSL, jak i Bezpartyjnych Samorządowców, związanych z prezydentami Lubina i Bolesławca. Przybylski sam przyznaje w wywiadzie, że ze Schetyną na ten temat nawet nie rozmawiał.

Autor wywiadu, Jacek Harłukowicz, nie oszczędza marszałka, pyta m.in.: – Wszystko z obawy, że Grzegorz Schetyna chce odwołać pana ze stanowiska marszałka?

Cały wywiad znajdziesz TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Marszałek Przybylski opuszcza PO

 • W polityce nie ma kupli są sojusze i koalicje. Karpacz 26.10.2013r – Schetyna nie zapominał – 29.03.2016r Przybylski ucieka do przodu i broni stołka idąc w sojusz z Bezpartyjnymi Samorządowcami i z PSL-em, który po utracie stołków w Agencjach Rolnych, OHP wejdzie w koalicję z każdym. Najgorzej mają spiskowcy z 26.10.2013r co to są w konflikcie z Romanem, gdyż mogą zostać poświęceni dla ” wyższych celów „…..

  frugo 29/03/2016 23:43 Odpowiedz
 • Zaczęła się ewakuacja :)
  Kiedy symboliczny POgrzeb w Bolcu? Czy może coś mnie ominęło?

  track id 29/03/2016 22:18 Odpowiedz
  • Ominęło Cię, że PO startowała do wyborów w Bolcu pod innym szyldem? : )

   Bernard Łętowski 29/03/2016 22:27 Odpowiedz
   • Ale przeca struktury jeszcze u nas działają? Tzn istnieją chcialem rzec. No to teraz czekać na comming out Dariusza i Stasika, który już na wylocie z ceramiki.Ostatni gasi światło, byle dotrwać na stołkach chociaż do końca kadencji.

    track id 29/03/2016 22:37 Odpowiedz
    • Przeczytaj wywiad, szykuje się flirt z Obecnie Bezpartyjnymi Samorządowcami : )
     Nie ma miejsca na niedomówienia…

     Bernard Łętowski 29/03/2016 22:45 Odpowiedz
     • Cóż, spełnia sie marzenie Romka o anihilacji PO w Bolcu. Sami do niego przyjdą jak nie będzie za co na Chorwacje i Bośnie jeździc. Ideały w kąt wszak pecunia non olet.

      track id 29/03/2016 23:05 Odpowiedz
  • Pogrzebu nie będzie. Chłopaki z miasta i dziewczyny ze wsi, trwać będą na posterunku do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej- nawet, gdyby mieli występować pod flagą zrobioną z pantalonów babci Klementyny.

   Tomasz More 30/03/2016 11:47 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish