kwi 5, 2016
1714 Wyświetleń
0 0

Wernisaż „Laboratorium sztuki” w Teatrze Starym

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu zaprasza na wystawę „Laboratorium sztuki”, której wernisaż odbędzie się 15 kwietnia 2016 r. o godz. 18:00 w Galerii Teatru Starego.

Na wystawie zostanie zaprezentowany artystyczny dorobek grup: „Rysunku i malarstwa sztalugowego” oraz „Witrażu” z pracowni Katarzyny Sas, a także „Rękodzieła”, prowadzonego przez Ewę Wojciechowską. Zatem obok prac w tradycyjnych technikach rysunkowo – malarskich będzie można zobaczyć malowane szklane kompozycje, witraże oraz dekoracyjne przedmioty m.in. w technice decoupage’u, quilingu czy beadingu.
Ponadto pokazane zostaną efekty feryjnych zajęć w MDK w pracowni Katarzyny Sas i Magdaleny Koniecznej. Będą to batiki wykonane w czasie warsztatów pod hasłem „Picasso”, szklane mozaiki z motywami roślinnymi, fotografie prezentujące kreacje z warsztatów „Republika MDK” oraz kompozycje w technikach collage, frottage, monotypia, luksografia i druk strukturalny, które powstały w trakcie warsztatów foto&grafiki / collage „Czarno-białe” w Pracowni Grafiki Warszatowej MDK.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish