kwi 18, 2016
2105 Wyświetleń
1 0

ZPiT „Mały Bolesławiec” zaprasza do Lublina.

Napisany przez

29 kwietnia w Teatrze Starym za sprawą Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec” przeniesiemy się w czasie i przestrzeni. Tym razem z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Zespół przygotował spektakl pt. „Więc muzyczko zagraj…” – taneczna podróż do Lublina. To kolejny tematyczny występ „Małego Bolesławca”, podczas którego widzowie będą mogli nie tylko obejrzeć popisy taneczne i wokalne dzieci i młodzieży, ale również dowiedzieć się wiele na temat tradycji, strojów i legend regionu. Dodatkową atrakcja każdego pokazu Zespołu z MDK-u są przygotowane przez rodziców smakołyki związane z wybranym regionem.

Zapraszamy wszystkich na kolorowe widowisko Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec”.
29 kwietnia 2016 r., godz. 17.00 Teatr Stary. Wstęp wolny.

Tagi artykułu:
· · · · · ·
Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish