2224 Wyświetleń
6 0

Nicolas Twardowski ponownie został wicemistrzem Dolnego Śląska w tenisie ziemnym

Napisany przez

Pod koniec maja na kortach Złotoryjskiego Towarzystwa Tenisowego odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie ziemnym.
Nicolas Twardowski, zawodnik Tenis Park Bolesławiec, podobnie jak rok temu odniósł swój kolejny sukces zdobywając tytuł wicemistrza Dolnego Śląska w tenisie ziemnym do lat 18. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. W półfinałowym pojedynku, podopieczny Bartłomieja Chodyry stoczył trzysetowy bój, w którym pokonał mistrza Dolnego Śląska z zeszłego roku –  Huberta Kasprzaka z GTT Głogów (1:6 6:2 6:0). Tenisista z Bolesławca przegrał dopiero w finale z zawodnikiem gospodarzy turnieju Wiktorem Kubiczem (ZTT Złotoryja). Tym samym Nicolas Twardowski zdobył tytuł wicemistrza Dolnego Śląska Juniorów w tenisie ziemnym.