Cze 28, 2016
1434 Wyświetleń
0 0

Koncert wakacyjny pracowni wokalnej MDK

Napisany przez

W najbliższy piątek, w Teatrze Starym po raz kolejny zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury.
Koncert wakacyjny to zakończenie roku szkolnego i prezentacja utworów przygotowanych przez uczestników. Wystąpią jak zwykle młodzi i utalentowani mieszkańcy naszego miasta i powiatu. Usłyszymy wyłącznie polskie piosenki dla najmłodszych, młodszych, starszych i najstarszych. Uczestnikom warsztatów wokalnych towarzyszyć będzie ich stała ekipa akompaniatorów. Koncert w Teatrze Starym rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny i dla każdego znajdziemy miejsce. Zapraszamy wszystkich miłośników polskiej muzyki, młodych wykonawców i żywej muzyki.

 

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chór w operze barokowej

16 lipca 2016 roku o godz. 19:00 w Teatrze Starym odbędzie się koncert „Chór w […]

Zamknij