Paź 20, 2016
3551 Wyświetleń
12 1

TYLKO NIE U NAS!

Napisany przez

Nie dowiecie się od nas dlaczego Tydzień z Powiatem tym razem zorganizowano jesienią a patronat miały i Bolec.info i Istotne. Na pewno był to najgłośniejszy Tydzień z Powiatem w historii tej imprezy. Przez kilka dni członkowie władz powiatu obrzucali się błotem, opuszczali koalicję, zmieniali fronty, niezbędni stawali się zbędni a wspaniali – beznadziejni. Jeden może zawrzeć koalicję, ale nie wie z kim (i nie był to ani Lech, ani Czech), ale może, bo mu pozwolił ulubiony kolega posłanki Beger. Generalnie wiele hałasu i… nic się nie zmieniło a prowizorka jak zawsze jest najtrwalsza, o czym wyborcy przekonują się od dnia wyborów. Dlatego właśnie wyborcy mają to w czterech literach. A płatny członek zarządu ma to na koncie.

Nie przeczytacie na bobrzanach o tym, dlaczego prezydent miasta dostał nagrodę za współpracę miasta z przedsiębiorcami. W każdym razie bolesławiecki biznes przestanie się śmiać z tego w okolicach Sylwestra. Co prawda złośliwi mówią, że to Bogdan Nowak złożył taki jednokierunkowy wniosek w ramach programowego robienia sobie jaj z prezydenta, ale Nowak się wypiera. Czyli coś jest na rzeczy.

Nie opiszemy Wam budowy kolejnego amfiteatru, bo skoro złośliwi twierdzą, że na każdy basen w mieście ma przypadać jeden amfiteatr, to my tylko temu przyklaskujemy. I każdy amfiteatr powinien mieć swojego kierownika! Że kadr nie starczy? Radnym i szefom miejskich firm dzieci rosną szybciej niż Wam się wydaje.

Nie zrelacjonujemy również Czarnego Protestu w Bolesławcu, bo manifestacja była tak liczna, że wystarczyłby dwuosobowy kordon policji, aby ją odizolować od przechodniów. Odnotujmy jednak fakt, że do protestujących kobiet wyszedł z Ratusza prezydent. Podobno zwiódł go kolor.

Nie dowiecie się u nas co pierniczył w BOK MCC Janusz Korwin-Mikke. Założyliśmy, że pierniczył to samo co zawsze, więc gdzieś sobie przeczytacie.

Nie napiszemy o tym, na co ludzie chcą zbierać jeden procent Waszego podatku. Bo musielibyśmy napisać,  że wśród wielu szczytnych celów i wniosków osób potrzebujących, ubogich, niepełnosprawnych, organizacji i stowarzyszeń znalazł sie wniosek dyrektora niepierwszego LO o refundację faktury za promocję na portalu Istotne.

Nie napiszemy o tym jak Sąd Pracy może zrozumieć to, czego nie może zrozumieć dyrekcja BOK MCC i jej zwierzchnictwo. Bo nie możemy zrozumieć tego, jak oni nie potrafili tego zrozumieć.

Nie zgłębimy tematu zaćmienia mózgu, które dotknęło wielu bolesławian stających się nagle fanami kołczingu dla ubogich, piramid finansowych i innych takich popierdółek. Pamiętajcie, że dla nich każdy, kto nie zachwyca się bzdurami wypowiadanymi przez kołczów, motywatorów i naganiaczy od piramid, to smutas o nieudanym życiu. Mogą mieć rację, dlatego zawsze możecie kliknąć TUTAJ Lubię to.

Nie napiszemy o nowym mieście partnerskim Bolesławca na Ukrainie, bo nie pamiętamy jego nazwy, ważne, że znają ją urzędnicy z Ratusza, i będą mogli dobrze ustawić nawigację na kolejne wojaże. Tym razem na wschód, bo wszystkie inne kierunki już zwiedzili.

548 053 zł – tyle wyniosła strata BOK MCC za pierwsze półrocze 2016. Ale nie napiszemy dlaczego. Skoro nie interesuje to radnych… to i was gówno powinno obchodzić.

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do TYLKO NIE U NAS!

  • Promocja w mediach jest dobra jeśli się ją zleca poczytnym mediom. Jakieś mierzalne skutki tej promocji? Rodzice uczniów wiedza?

    Wojti 21/10/2016 12:44 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marek Krajewski w Bolesławcu!

26 październik o godzinie 17 w Galerii FORMAT Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu rozpocznie się spotkanie […]

Zamknij