Gru 19, 2016
1576 Wyświetleń
3 0

Nici z zakupów!

Napisany przez
http://goorsky.pl

autor smiesznych obrazków w internecie

Komentarze do Nici z zakupów!

 • Co trzeba miec we łbie aby w okresie przedświątecznym robić burdy na ulicach? Kompletne lemingi na użytek paru cwaniaków oderwanych od koryta.

  queen 19/12/2016 16:11 Odpowiedz
  • Prawda! Co musi mieć we łbie taki Kuchciński, żeby przed świętami doprowadzać do takiej sytuacji sytuacji…

   Bernard Łętowski 19/12/2016 16:36 Odpowiedz
   • Oczywiście nie popieram jego decyzji, ale takie nieprzemyślane decyzje zdarzają się w każdej kadencji ale dzieje się to w Sejmie. Trzeba być skrajnie nieofpowiedzialnym żeby wyprowadzać z tego powodu ludzi na ulice i jeszcze większym głupkiem trzba być aby statustować w teatrzyku tych cwaniaków. Ktoś tu srogo płaci i komuś z zewnątrz bardzo zależy aby skłócać Polaków w najważniejszych w polskiej tradycji świętach. Do buntu namawiają wszyscy którym skończyło się koryto: politycy, biznesmeni, “dziennikarze”, artyści. A lemingi idą walczyć o ich, bo przecież nie o swoją, kasę.

    queen 19/12/2016 17:01 Odpowiedz
    • No dziwne by było, gdyby do buntu namawiali ci przy korycie : )))
     Nikt tu nie statystuje. Wielu ludzi ma po prostu dość głupoty PiS. Kaczyński ze swoimi sikał i sikał pod wiatr i zaczyna sikać pod huragan. Zamiast zaoferować ludziom cywilizowaną odmianę PiS, zaoferowali to co poprzednio tylko jeszcze bardziej radykalne i głupie. A to są po prostu konsekwencje. I możemy sobie wmawiać, że ludzie protestujący przeciw głupocie PiS to lemingi, ubecy, oderwani od koryta. W mojej ocenie to po prostu ludzie, którzy mają dość i niekoniecznie mają interes w zmianie władzy.

     Pieprzenie, że ktoś tu komuś płaci i wspiera ten bunt – to takie pierdoły może sobie Szydło wciskać w TVPiS i nawet mogą ją puszczać codziennie. Tylko coraz mniej ludzi tę propagandę kupuje. Ludzie mają swój rozum i widzą, że PiS przegina. A PiS robi to samo co poprzednio: władzę wziąć umie, ale z utrzymaniem jej sobie nie radzi, bo rozumu nie staje.

     Bernard Łętowski 19/12/2016 20:01 Odpowiedz
     • To są ludzie, których łączy tylko jedno – nielubienie Kaczyńskiego. Ich jedyny program dla Polski to odsunięcie go od władzy, a potem jakoś to będzie. Wróci uśmiechnięta PO i znów będa robić przekręty w białych rękawiczkach. Bo jak się do Polaków usmiecha, to na wszystko się nabiorą. Można ich okraść z OFE czy wydłużyć wiek emerytalny i nawet nie przyjedzie do głowy, że to wszystko w nich uderza.

      s 19/12/2016 23:47 Odpowiedz
      • Upraszczasz. Ale skoro już tak, to nikt nie broni Kaczyńskiemu robić tego co robi w sposób bardziej cywilizowany i przy większym wsparciu ludzi mądrych niż idiotów, prawda?

       Bernard Łętowski 20/12/2016 08:57 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Troskliwy ojciec : )

Zcreen z Facbooka pewnego bolesławianina, który troszczy się nie tylko o dziecko, ale i o […]

Zamknij