lut 17, 2017
2633 Wyświetleń
1 1

Konkurs: jeden dzień z powstania kościuszkowskiego

Napisany przez

Konkurs plastyczno-literacki „Kartka z pamiętnika – jeden dzień z powstania kościuszkowskiego” adresowany jest do uczniów z terenu Dolnego Śląska:
– klas 4-6 szkoły podstawowej
– gimnazjum

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pracy w formie wpisu do pamiętnika.
Treścią pracy jest napisanie tekstu w formie opisu (relacji) fikcyjnego lub rzeczywistego wydarzenia z czasów powstania kościuszkowskiego wraz z ilustracją graficzną tego wydarzenia.
Wymagany format pracy (opis i ilustracja): A3.
Praca powinna być autorstwa uczestnika. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie opublikowane ani nie brały udziału w żadnym konkursie.

Organizatorem Konkursu jest Wydział Edukacji i Nauki UMWD, a realizatorem Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
http://bibliotekaped.wixsite.com/boleslawiec

Biblioteka Pedagogiczna działa od 1951 roku. Mieści się w budynku I LO przy ul. H. i W Tyrankiewiczów 11 w Bolesławcu. Bogaty i stale aktualizowany księgozbiór dostępny jest dla wszystkich chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish