mar 7, 2017
2904 Wyświetleń
2 0

Sukces Dominika Twardowskiego na Wrocław Open 2017

Napisany przez

W sobotę 04.03.2017, odbyła się kolejna edycja Dolnośląskiego Dziecięcego Turnieju Wrocław Open 2017. Zawodnicy wzięli udział w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 oraz do 12 lat. W kategorii do 12 lat Dominik Twardowski, zawodnik Tenis Park Bolesławiec, zdobył drugie miejsce. Wielkim wydarzeniem dla najlepszych młodych tenisistów była możliwość spędzenia czasu wspólnie z finalistami challengera ATP Wrocław Open. Wręczenie nagród odbyło się zaraz przed meczem finałowym gry pojedynczej tego turnieju w pełnej po brzegi Hali Orbita.

Dominik Twardowski

Po rozdaniu nagród młodzi zawodnicy wraz z publicznością z całych sił dopingowali Michała Przysiężnego (402. ATP), który był pierwszym polskim finalistą w trzynastoletniej historii wrocławskiego challengera. Po drugiej stronie siatki stanął Jurgen Melzer (203. ATP). Austriak aby dojść do finału musiał pokonać w drugiej rundzie Jerzego Janowicza. Mimo wsparcia swoich kibiców, popularny Ołówek nie był w stanie pokonać utytułowanego Jurgena Melzera i uległ mu 4:6, 3:6. Całe wydarzenie można było oglądać na żywo w Polsacie Sport Extra.

Kategorie:
sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish