Kwi 5, 2017
3396 Wyświetleń
Możliwość komentowania GOOD BURGER – otwarcie już w piątek! została wyłączona
3 2

GOOD BURGER – otwarcie już w piątek!

Napisany przez

Mamy wielką przyjemność otworzyć w Bolesławcu pierwszą prawdziwą burgerownię, prawdziwe 100% wołowiny, bez dodatków innego mięsa. Wołowina dostarczana do lokalu jest zawsze świeża, nie mrożona. Codziennie mielona i formowana z dodatkiem przypraw według naszej receptury. Pieczywo, które dostarczane jest codziennie do lokalu produkowane jest tylko dla nas. W dopełnieniu zawsze świeże warzywa, oraz nasze niepowtarzalne autorskie sosy. Do tego wyjątkowy smak frytek.

Zamierzamy ciągle się rozwijać, dlatego co chwile będziemy zaskakiwać Was nowościami… w naszych głowach mamy pełno pomysłów, które chcemy zrealizować wspólnie z Wami dla Was.
Burgery są przygotowywane na Waszych oczach. Widzicie dokładnie to, co będziecie spożywać. Stawiamy na maksymalną jakość i przyjemność z jedzenia.
W naszym klimatycznym lokalu spędzicie przyjemnie czas wspólnie ze znajomymi.  Jesteśmy po to, aby sprawiać Wam przyjemność…smakiem naszej wołowiny.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Jesteśmy dla Was przy ul. Zgorzeleckiej 37, obok drogerii Natura.

Otwarcie już w najbliższy piątek o godzinie 11!

Zapraszamy.
Zespół GOOD BURGER

TUTAJ jest GOOD BURGER

Tagi artykułu:
· ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze sa wyłączone

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wygraj płytę SUMPTUASTIC

Dla naszych czytelników mamy cztery egzemplarze pożegnalnej płyty zespołu Sumptuastic pod tytułem "...wszystko ma swój czas". Ten krążek jest zdecydowanie blisko...

Zamknij