maj 25, 2017
1857 Wyświetleń
9 0

Motyle Mamy

Napisany przez

W prezencie i podziękowaniu dla wszystkich mam na całym świecie za miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i opiekę na scenie Teatru Starego pojawią się zwinne, zgrabne, zwiewne i piękne niczym motyle dzieciaki z grup tanecznych Maluszki i Takcik prowadzonych przez Annę Leśniewską oraz grupy teatralnej Smyki prowadzonej przez Anetę Ćwieluch z Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego. Tancerze zaprezentują rozbrykane i pogodne wariacje (nie mylić z wariactwami) choreograficzne. W ramach eksperymentu najmłodsza grupa, czyli Brzdące, zaprosiła do tańca swoje mamy – dla jednych i drugich będzie to absolutny debiut sceniczny. Z kolei młodzi aktorzy przedstawią krótkie widowisko zatytułowane „Ala ma Asa” zainspirowane, jak łatwo się domyślić, legendarnym „Elementarzem” Mariana Falskiego.

Teatr Stary

29 maja 2017

godz. 17.30

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish