sie 18, 2017
2427 Wyświetleń
1 1

Album „Gliniada” już w sprzedaży

Napisany przez

„Fotografowanie Gliniady to przygoda, przyjemność i ciężka praca. Trudno wyjść z tego ze sprzętem i ubraniem niepochlapanym leiwem i niepokrytym pyłem z wysychającej gliny. Trudno wyjść z tego bez podniecenia niesamowitymi rzeczami, które dzieją się podczas Gliniady. Trudno wyjść z tego bez spontanicznej radości.

Te zdjęcia to chęć pokazania przygotowań, zabawy z malowaniem się gliną, parady i zmęczenia po niej. Album ten zawiera zdjęcia z ostatniej jak dotychczas Gliniady zorganizowanej w Bolesławcu. Odbyła się ona w 2014 roku. Złożyłem go dla potrzeb dokumentalnych a nie artystycznych. Mam nadzieję, że za lat parę nie będziemy oglądać Gliniady w Bolesławcu jedynie na zdjęciach.” – pisze w swojej publikacji Bernard Łętowski, autor zdjęć.

Album GLINIADA zawiera ponad sześćdziesiąt zdjęć pokazujących to, jak pełną inwencji i imponującą inicjatywą jest Gliniada. To znakomita pamiątka z Bolesławca i prezent dla każdego, kto ceni sobie reporterskie zdjęcia i wspaniałą bolesławiecką imprezę.

Wymiary 30 na 30 cm, oprawa twarda, 40 stron. Teksty w albumie są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Album można kupić w Bolesławcu w restauracji Piwnica Paryska (ulica Komuny Paryskiej), w księgarni Papirus (ulica Piaskowa) lub przez internet, klikając TUTAJ.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish