Wrz 1, 2017
4642 Wyświetleń
7 3

Feminizacja w starostwie

Napisany przez
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Feminizacja w starostwie

 • Równość we wszystkich aspektach. Jak wy, ludzie rzekomo liberalni obyczajowo, możecie mieć z tym problem?

  s 04/09/2017 15:54 Odpowiedz
 • Wolę trzymać parasol, niż uprawiać takie dziennikarstwo. Wszystko można obśmiać i wyszydzić, tylko po co? Wiem, że dziś to sport narodowy, a niektórzy aspirują do roli lidera…
  To był spontaniczny, ludzki gest i nie był podyktowany nadgorliwością “pracownicy starostwa”, kredytem we frankach czy małżeństwem z nauczycielką (tego jeszcze nie próbowałam). W tym dziwnym świecie, zachowałam jeszcze wiele nieskażonej naiwności (konsekwentnie będę to pielęgnować) i nie przypuszczałam, że chroniąc przed deszczem, narażę siebie i innych na deszcz obelg. Cytując “Ludzie… litości, co z wami…???

  Katarzyna Biegasiewicz-Mularczyk 03/09/2017 07:40 Odpowiedz
  • No widzisz, my jednak wolimy uprawiać nawet takie dziennikarstwo, niż trzymać parasol nad wicestarostą…

   Też myślę, że to był Twój szczery i spontaniczny gest. Kiedy popatrzyliśmy na to zdjęcie w redakcji, zastanowiliśmy się czy wicestarosta Gabrysiak nie posiada własnego parasola, czy odpowiada mu to, że kobieta chroni go swoim przed deszczem i czy nie powinien po prostu wziąć Twojego parasola z Twoich rąk (no ale wówczas pozbawiłby Ciebie ochrony przed deszczem.) Doszliśmy do wniosku, że wrzucimy foty na bobry i zobaczymy co myślą ludzie.

   Nasze komentarze redakcyjne (jak doskonale wiesz) bywają znacznie bardziej szydzące i obśmiewające niż ten pod zdjęciem. Dymek zaś nie powstał tylko z braku czasu.

   Ja akurat jestem dość staroświecki, ale wydaje mi się, że to wicestarosta powinien się martwić tym, żeby pracownicy starostwa nie zmokli, a nie na odwrót. Nawet po to, żeby nie wyglądać jak Misiewicz.

   Bernard Łętowski 03/09/2017 18:12 Odpowiedz
  • Szanowna Pani, prosze sobie wyobrazić ze istnieja ludzie dla których naiwność jest ostatnim przymiotem jakim winien szczycić się pracownik samorządowy, oplacany z naszych podatków. Mi w zupelności wystarcza: wyksztalcenie, wiedza fachowa , rzetelność i kultura osobista

   Jamcito 03/09/2017 22:38 Odpowiedz
  • Pani Katarzyno, Pani reakcja na publikację zdjęcia raczej niewspółmierna i nazbyt nerwowa. Więcej dystansu, którego Pani jako osoba związana z mediami powinna mieć sporo. Podobnie jak wicestarosta jest pani osobą publiczną i powinna Pani ważyć słowa, bo to pokazuje, że niewinne zdjęcie potrafi wyprowadzić z równowagi. Zamiast urągać mediom wystarczyło po prostu napisać jak było, a może nawet obrócić w żart. Kto się uśmiecha zawsze wygrywa :)

   rocky 04/09/2017 07:41 Odpowiedz
 • Nie trzymalbym tego parasola nawet gdybym mial kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich i żone nauczycielke.
  Never.

  Jamcito 01/09/2017 17:32 Odpowiedz
 • Starosta Tomasz Gabrysiak jest albo facetem któremu rodzice nie wpoili podstawowych zasad kultury, który kindersztubę kojarzy jedynie z kinnderniespodzianką, albo ma tak wygórowane ego, że chce choć przez moment poczuć się jak Misiewicz… jednym słowem (…) od którego Francuzi z pewnością nie nauczyliby się trzymania ani noża, ani widelca… gentleman… psia krew!

  cemoi07 01/09/2017 15:22 Odpowiedz
 • Katarzyno, litości! aż tak nie trzeba…

  olo 01/09/2017 12:15 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nasi przysiedli na miedzi (-y)!

27 sierpnia, odbył się V Legnicki Festiwal Kultur „Kto siedzi na miedzi (-)?” Na dziedzińcu […]

Zamknij