paź 30, 2017
2901 Wyświetleń
2 0

Wygraj bilety na koncert Mietka Szcześniaka!

Napisany przez

23 listopada o godzinie 19 w Forum koncert znakomitego wokalisty a u nas możecie wygrać dwa bilety na to wydarzenie!

Mietek Szcześniak to piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Zadebiutował w zespole muzycznym Ikary już jako sześciolatek, potem w zespole Funk Factory, z którym w 1984 roku zarejestrował swe pierwsze nagrania dla Polskiego Radia w Szczecinie. Występ w konkursie Śpiewać każdy może i Ogólnopolskim Młodzieżowym Przeglądzie Piosenki we Wrocławiu dał mu przepustkę do udziału w konkursie piosenki w Opolu, gdzie w 1985 r. za wykonanie piosenki „Przyszli o zmroku” otrzymał główną nagrodę im Anny Jantar.

W 1999 roku nagrał z Edytą Górniak utwór „Dumka na dwa serca” do filmu Ogniem i mieczem, w tym samym roku reprezentował Polskę podczas 44. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „Przytul mnie mocno”, z którym zajął ostatecznie 18. miejsce. Jest jednym z założycieli zespołu New Life’m, grającego muzykę rozrywkową z przesłaniem chrześcijańskim.

Śpiewał także czołówki w wersji polskiej wielu disneyowskich seriali: Kacze opowieści (stara wersja), Dzielny Agent Kaczor, Chip i Dale: Brygada RR. Zaśpiewał w duetach między innymi z: Anną Jurksztowicz, Majką Jeżowską, Kayah, Anną Marią Jopek, Lorą Szafran, Edytą Górniak czy Natalią Kukulską. Jest laureatem wielu nagród, m.in. Bursztynowego Słowika na Festiwalu w Sopocie, i trzykrotnym laureatem Fryderyków.

W Bolesławcu będzie promował swoją najnowszą płytę „Nierówni” choć nie zabraknie podczas koncertu najbardziej znanych przebojów z repertuaru artysty.

Powstanie tej pierwszej płyty było marzeniem Mietka Szcześniaka od wielu lat… ukazała się w listopadzie 2016 roku. Artysta wybrał 11 najważniejszych dla niego wierszy Księdza Jana Twardowskiego i skomponował do nich muzykę. Album nasycony jest liryzmem, znajdziecie tam jednak i refleksje i humor… Cóż można chcieć więcej gdy mamy na jednej płycie genialnego wokalistę, doskonałe teksty i znakomite aranżacje?

Zamierzeniem artysty było podzielenie się ukochaną liryką Twardowskiego (z tekstem tego poety jest powyższa piosenka). Przeniósł jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć do nich, śmiać się i płakać. Tak niewymuszenie i po prostu… jak w wierszach Twardowskiego.

– Esencja wierszy ks. Twardowskiego jest lekka i choć niełatwa to niezwykle przyjemna – mówi Mietek Szcześniak o swojej płycie. – Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczna i pozytywną – bossa novę, sambę, chorińjo, sao. Żeby było organicznie i prawdziwie – zagrali moi brazylijscy koledzy instrumentaliści oraz polskie smyki.

Koncert porwie nas w rytm twórczości niebanalnego artysty jakim jest Mietek Szcześniak. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, artyści. Dynamika, tembr głosu, pozytywny przekaz, wzór dla młodszego pokolenia oraz głos chwytający za serca. Bilety już w sprzedaży!

Koncert już 23 listopada 2017 roku (czwartek) o godzinie 19.00 w Bolesławieckim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki, Plac Marszałka J. Piłsudskiego 1c. Bilety do nabycia w kasie  „Kina Forum Bolesławiec” czynnej od poniedziałku do niedzieli od godz.  10:00  telefon: 75 645 32 92  mail: [email protected]

Bilety grupowe: tel. 794 759 447 [email protected]

Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl.

Bilety są w cenie 110 i 90 zł.

Ale czytelnicy portalu Bobrzanie.pl mogą wygrać wejściówki! Mamy dwie dla osób, które najciekawiej w komentarzach pod tą informacją uzasadnią do piątku (czyli do 3 listopada do godziny 13) chęć zdobycia biletu. Wyboru najciekawszych wypowiedzi dokona redakcja portalu.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
konkursy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wygraj bilety na koncert Mietka Szcześniaka!

 • Stało się.Odwołano koncert Mietka w Bolcu.. z powodu małej frekwencji.Małe to nasze miasto.

  PIOTR 22/11/2017 11:37 Odpowiedz
 • Podjęliśmy decyzję że jednoosobowe wejściówki na koncert dostaną Daria Powroźnik i Michał Spychała. Gratulujemy.
  Po odbiór wejściówek zapraszamy w dni robocze od godziny 8 do 13 do naszej redakcji przy ulicy Bohaterów Getta 2 w Bolesławcu.

  emem 08/11/2017 09:59 Odpowiedz
  • Witam, w związku z tym, że nie będę mogła uczestniczyć na koncercie swój wygrany bilet chciałabym oddać Pani Karolinie Andryjewicz, które również brała udział w konkursie. Pozdrawiam

   Daria Powroźnik 18/11/2017 12:29 Odpowiedz
  • A koncert odwołany :( I co teraz

   Michał Spychała 21/11/2017 20:55 Odpowiedz
 • Śpiewane teksty księdza Twardowskiego bardzo spirytualnie zakończyłyby okres rozważań listopadowych.

  Iwona King 02/11/2017 21:46 Odpowiedz
 • To mógłby być dla mnie całkiem sympatyczny prezent urodzinowy. Koncert doskonale wpisuje się w majestat dnia.Data nie może być przypadkowa.

  Małgorzata Laskowska 02/11/2017 20:40 Odpowiedz
 • Nooo, co ty na to?
  Bo ja na to jak na lato!
  Wiem – Bolesławiec to twój raj, więc koncert graj
  Wiem – Bolesławiec to twój raj – to przyjeżdżaj :)

  Daria Powroźnik 01/11/2017 18:30 Odpowiedz
  • Podjęliśmy decyzję że jednoosobowe wejściówki na koncert dostaną Daria Powroźnik i Michał Spychała. Gratulujemy.
   Po odbiór wejściówek zapraszamy w dni robocze od godziny 8 do 13 do naszej redakcji przy ulicy Bohaterów Getta 2 w Bolesławcu.

   emem 08/11/2017 10:04 Odpowiedz
 • Dawno nie byłam na koncercie, a ten wydaje się być bardzo ciekawym do posłuchania. Mietek w nowej odsłonie trochę mnie zaintrygował i z chęcią posłuchałabym go na żywo. A na dodatek, jeśli zgarnę 2 bileciki, mój mąż nie wymiga się od randki i będzie musiał zaaranżować resztę wieczoru :) :) Ciekawe co wymyśli i czy przebije moją część wieczoru :)

  Karolina Andryjewicz 31/10/2017 13:12 Odpowiedz
 • Mietek wygląda na tej fotce jak zjarany. Chętnie zobaczę zjaranego Mieczysława.

  Michał Spychała 31/10/2017 10:58 Odpowiedz
  • Podjęliśmy decyzję że jednoosobowe wejściówki na koncert dostaną Daria Powroźnik i Michał Spychała. Gratulujemy.
   Po odbiór wejściówek zapraszamy w dni robocze od godziny 8 do 13 do naszej redakcji przy ulicy Bohaterów Getta 2 w Bolesławcu.

   emem 08/11/2017 10:13 Odpowiedz
  • Nie mogę się już doczekac pana relacji!

   s 18/11/2017 17:46 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish