Sty 25, 2018
3545 Wyświetleń
4 11

Obelisk hańby

Napisany przez

“Brakuje miejsca, w którym można złożyć kwiaty, czy do którego można zorganizować patriotyczny marsz. I mam tu na myśli marsz, w którym udział mogłyby wziąć całe rodziny, dziadkowie, rodzice, dzieci, wnuki.” – to jest uspokajające w inicjatywie bolesławieckich działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Uspokajające, bo przynajmniej chodzi o całe rodziny a nie o kolegów Ziobry czy Jakiego z klubu nazioli.

Na Bolec.Info rozpętała się dyskusja a ja sobie myślę, że u nas miejsc na patriotyczne marsze nie brakuje, brakuje raczej chętnych do maszerowania. I bardzo dobrze, bo spacery od marszów zdrowsze. Kierunek dowolny, rytm indywidualny i myślenie samodzielne.

Niewątpliwie jednak jakiś pomnik zamiast słupa milowego przy Łajbie postawić musimy. Bo słup jest wybitnie niepoprawny politycznie i nieprzystający do obecnej polityki historycznej. Nie mamy ojca Mateusza i żaden islamista nam tego słupa raczej nie wysadzi, musimy więc sami zadbać o to, aby zniknął.

Popatrzcie na powyższe zdjęcie…

Najwyżej jest Bruksela!

Tak, ten wraży ośrodek co mecze z rządem PiS wygrywa 27 do 1 a Czarneckiego sekuje za to, że zięci komunistycznego generała (w obecnej Polsce ważne jest kim są Twoi bliscy, a nie ty sam) nazwał brzydko jedną babę. Zamiast się cieszyć, że tylko jedną. Chłop nie odpuści i nie przeprosi, bo on był w Samoobronie i ma nawyki. Poza tym, skoro nie rozumie za co miałby przeprosić, to za co ma przepraszać?

Poniżej jest Paryż…

Tam mieszkają ludzie, “którzy uczyli się od nas jeść widelcem parę wieków temu”. Ludzie, którym musi doradzać była premier Szydło (“Doradzam prezydentowi Francji, żeby zajął się sprawami swojego kraju”), nieloty jedne karakalowe.

Poniżej jest Rzym…

Rzym, poniżej… poniżony, pod Brukselą i Paryżem. Że niby do Rzymu nam dalej? Że papież POLAK i jego pamięć dalej dalej niż brukselskie timmermansy? To jest jakaś pieprzona, lewacka prowokacja spod znaku Tuska!

A na samym dole, jak podsumowanie naszych celów i dążeń, jest Moskwa. Ta sama, z której wysłali pamiętną parówkową mgłę z trotylem i bombą.

Co tu komentować, przecież wszystko jasne.

Ten obelisk hańby, tę antypolską, krzyczącą swoim milczeniem kamienną prowokację, której nawet ptaki z obrzydzenia nie chcą obsrywać, trzeba zlikwidować. Bo ona godzi w nasze dobre imię, w polskość. Wstańmy z kolan, zburzmy tę obelgę.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Obelisk hańby

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     pl_PLPolish
     Przeczytaj poprzedni wpis:
     Kupujesz mieszkanie na wynajem? Pomyśl o wykończeniu pod klucz

     Coraz więcej Polaków decyduje się na inwestycje w nieruchomości. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim mieszkania, które można od razu...

     Zamknij