Lut 6, 2018
1140 Wyświetleń
1 0

Koncert walentynkowy

Napisany przez

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego zaprasza na 11. Koncert Walentynkowy – dedykowany rodzicom i przyjaciołom placówki.
Na scenie wystąpią utalentowani uczniowie, nauczyciele i absolwenci szkoły. Podobnie jak w latach ubiegłych przyświecać im będzie nie tylko cel artystyczny, ale także charytatywny. W tym roku „dzielić się miłością” będą nie tylko ze sceny, ponieważ przygotowali ciekawe licytacje, wystawę prac plastycznych oraz słodki poczęstunek. Wszystkie zebrane w trakcie koncertu środki przekażą na pomoc w rehabilitacji absolwenta szkoły (rocznik 2000), który pięć lat temu doznał udaru. Tomasz Sobczak zapisał się w historii szkoły jako pierwszy Stypendysta Ministra Edukacji Narodowej, otrzymał także Stypendium im. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, był laureatem m.in. III miejsca w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego.
Naprawdę warto ich zobaczyć i posłuchać, najlepiej z osobą towarzyszącą, bo to przecież koncert walentynkowy, a piosenek o miłości z pewnością lepiej słucha się we dwoje.

Teatr Stary

16 lutego 2018

godz. 17.00

Wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tomek Wachnowski – według You Tube to hip hop

Wiadomo, że You Tube już przeprasza za to, że premier Morawiecki zatrudnia w swojej kancelarii […]

Zamknij