lut 12, 2018
2511 Wyświetleń
7 0

Skąd jeszcze można wypierniczyć Muchę?

Napisany przez

Skoro niepokornego radnego Dariusza Muchę wykopano już z klubu radnych Forum Samorządowego, stracił stanowisko szefa komisji infrastruktury Rady Miasta a teraz traci miejsce w Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pojawia się poważny problem. Niedługo nie będzie skąd go wykopać.

W związku z tym (aby ułatwić władzom miasta zadanie) pozwoliłem sobie sprawdzić do czego jeszcze radny należy. Szału nie ma, bo radny nie zapisał się do stowarzyszenia Forum Samorządowe Ziemi Bolesławieckiej, czyli kuźni kadr na listy wyborcze prezydenta Piotra Romana. Nie jest nawet członkiem ZHP czy PCK ani żadnego klubu sportowego, który ewentualnie, oczywiście bez związku z miejskimi dotacjami, mógłby radnego skreślić.

Ale być może pan prezydent zapomniał, że radny jest też członkiem miejskiego zespołu interdyscyplinarnego do rozwiązywania problemów przemocy w rodzinie. I tu pewnie dałoby się go jakoś usunąć. Jest też członkiem stowarzyszenia Olimpiady Specjalne – Polska, ale tu już łatwo nie będzie, bo siedziba w Warszawie.

Myślę jednak, że można by było radnego namówić, żeby się gdzieś zapisał i to otworzyłoby nowe możliwości. Jeśli jakieś lokalne stowarzyszenie chce nabić sobie parę punktów u władz miasta, a rok wyborczy, więc warto, niech wyśle radnemu deklarację członkowską.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Skąd jeszcze można wypierniczyć Muchę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish