Lut 27, 2018
1753 Wyświetleń
3 1

Pomóż wyprodukować film współtworzony przez bolesławiankę

Napisany przez

Pochodząca z Bolesławca Natalia Bednarska produkuje z młodą ekipą debiutancki film krótkometrażowy pt. „Stacja”. Jest kierownikiem produkcji i producentem wykonawczym tego filmu.

– Zbieramy pieniądze na postprodukcję, w związku z tym wrzuciliśmy nasz projekt na polakpotrafi.pl – mówi  Natalia. – Zostało nam jeszcze niecałe 20 dni do końca a brakuje nam ponad 10 tysięcy zł. W celu promocji filmu  zrobiliśmy z części zdjęć teledysk dla zespołu Bitamina (wideo powyżej), który odbił głośnym echem i zebrał wiele pochwał. Natomiast w dalszym ciągu brakuje nam pieniędzy na dokończenie postprodukcji filmu. Dlatego prosimy o wsparcie.

„Stacja” to 30 minutowa ironiczna historia dwóch braci i ich chorego ojca, a także trzech bażantów, myśliwego, aptekarki, miejscowego macho, strzelby i sprawczyni niemałego zamieszania, czyli niebieskookiej Marioli. Czy życie głównego bohatera Klemensa ma szansę się zmienić, kiedy zainteresuje się nim lokalna piękność?

Film wyreżyserował Arkadiusz Bartosiak, za zdjęcia odpowiadał Kacper Wójcicki, a w rolach głównych wystąpili: Konrad Wosik, Marianna Zydek, Stanisław Cywka i Konrad Szymański. W filmie pojawili się również: Roland Nowak i Jakub Ulewicz. Za produkcję odpowiada Natalia Bednarska (Wonder Woman Production).

Ekipa zakończyła zdjęcia we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtej pory trwają prace postprodukcyjne, które wciąż się przedłużają ze względu na brak środków. Twórcy potrzebują 15 tysięcy, żeby doprowadzić do premiery. A dokładnie 10 tysięcy na udźwiękowienie filmu, montaż, kolor korekcję, itp.

TUTAJ możecie polubić fanpage filmu a TUTAJ wesprzeć projekt.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ibuk Libra na kolejny rok!

Dobra wiadomość! Książki elektroniczne na platformie Ibuk libra będą dostępne dla  czytelników Biblioteki Pedagogicznej  przez […]

Zamknij