mar 12, 2018
2554 Wyświetleń
2 3

Dlaczego prezydent usunął radnego z komisji? A g… Was to obchodzi!

Napisany przez

Powyższe pismo to odpowiedź pana prezydenta na pismo radnego Dariusza Muchy, który chciał się dowiedzieć, dlaczego usunięto go z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. O usunięciu radnego z komisji informowaliśmy w lutym w tekście Mucha znów wyrzucony na portalu Bolec.Info. Oto cytat z tamtego artykułu: „Rzecznik Urzędu Miasta, Agnieszka Gergont, poinformowała Bolec.Info, że na razie nie będzie komentować sprawy a okoliczności odwołania zostaną najpierw przedstawione radnemu na zaplanowanym spotkaniu z nim.”

Do spotkania zapowiadanego przez rzeczniczkę nie doszło. Może i dobrze, bo radny mógłby się dowiedzieć, jak z powyższego pisma, że niczego się nie dowie a pan prezydent nie ma w obowiązkach uzasadniania swoich decyzji.

O tym skąd jeszcze można wypierniczyć Muchę przeczytacie TUTAJ.

 

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Dlaczego prezydent usunął radnego z komisji? A g… Was to obchodzi!

  • Z całym szacunkiem dla pani Michnej, której zapewne przykazano podpisać pismo.. To Samo to, że radnemu nie odpowiada choćby naczelnik (o zastępcy prezydenta nie wspomnę) pokazują „szacunek” do radnego, który ma społeczny mandat. To tak naprawdę brak szacunku do mieszkańców.

    Olek 12/03/2018 11:09 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish