Kwi 25, 2018
1595 Wyświetleń
2 0

Nowe punkty sprzedaży znakomitych rowerów Scott i Maxim w Bolesławcu

Napisany przez

Firma Rowery Apanasewicz uruchomiła w Bolesławcu dwa nowe punkty sprzedaży świetnych jednośladów.

Obecna od 20 lat na bolesławieckim rynku firma na Komuny Paryskiej tuż obok swojego sklepu pod nr 17 otworzyła salonik sprzedaży cenionych rowerów SCOTT. Można w nim kupić z fachową poradą nie tylko rowery dziecinne, rekreacyjne, elektryczne, sportowe czy zjazdowe, ale także wybrać odzież i akcesoria rowerowe marki SCOTT.

Punkt jest czynny w dni robocze od godziny 9 do 18 a w soboty od 9 do 14.

W markecie Mrówka pojawił się sezonowy punkt sprzedaży polskich rowerów MAXIM – to uznana na rynku firma stawiająca na jakość i przystępną cenę. To także jeden z nielicznych producentów rowerów elektrycznych z polską myślą technologiczną. W stałej ekspozycji można tam zobaczyć i przetestować ponad sto rowerów!!!

Punkt znajduje się w „starej” części Mrówki przy ulicy Kościuszki 27, w drugiej hali w dziale dom i ogród. Tutaj także, oprócz rowerów, można znaleźć akcesoria rowerowe, kaski, foteliki, a nawet przyczepki.
Punkt czynny jest od godziny 10 do 19 w dni robocze, w soboty od 10 do 20 a w niedziele od 11 do 18.

Już w ten weekend, 27, 28 i 29 kwietnia siódme urodziny marketu Mrówka w Bolesławcu, na które zaprasza także firma Rowery Apanasewicz. Będzie można testować rowery, kupić sobie pojazd a także uzyskać fachowe porady. Przez trzy dni w Mrówce będzie grill, festyn i mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Ofertę punktów sprzedaży SCOTT I MAXIM można śledzić na Facebooku. Wystarczy polubić  TEN profil firmy Rowery Apanasewicz.

 

Tagi artykułu:
· · · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe latko, nowy czas

Zespół Pieśni i Tańca "Mały Bolesławiec" z Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu zaprasza na obrzędowe […]

Zamknij