Cze 14, 2018
2215 Wyświetleń
4 0

Książka Pawła Zawady

Napisany przez

“Jedyna” to powieść pochodzącego z Warty Bolesławieckiej Pawła Zawady wydana przez wydawnictwo Novae Res. Autor jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu, ukończył informatykę w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął w 2009 roku. „Jedyna” jest jego pierwszym w pełni dopracowanym dziełem literackim.

Paweł Zawada

Jak informuje wydawnictwo ta książka to krótka historia miłości, która trwała latami. To świadectwo wielkiej tęsknoty i historia o tym, jak każdego dnia na nowo traci się drugiego człowieka i uczy żyć w innej rzeczywistości – rzeczywistości „bez niej”. Ile błędów może popełnić człowiek…? Dlaczego
czasami jedno słowo za dużo może pociągnąć za sobą konsekwencje, których brzemię trzeba będzie nosić przez pozostałą część życia…? Jak to jest, że dwóch niewypowiedzianych słów można żałować bardziej niż czegokolwiek innego…?

Ta krótka historia miłości to dowód na to, że zdarzają się jeszcze szczere uczucia i ludzie, którzy kochając, nie oczekują niczego w zamian. A przede wszystkim ta książka to próba uświadomienia wszystkim
złaknionym miłości ludziom, że jutra może nie być. Dlatego warto zadbać o dzisiaj…

Książkę można kupić na stronie wydawnictwa Novae Res.

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Książka Pawła Zawady

  • Sprostowanie. Wciąż studiuję.

    Paweł M. Zawada 15/06/2018 09:47 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powiatowa tajemnica korespondencji

Wczoraj otrzymałem e-mail ze Starostwa Powiatowego ze skanem listu adresowanego do mnie. Na moje pytanie, […]

Zamknij