cze 14, 2018
3512 Wyświetleń
14 1

Powiatowa tajemnica korespondencji

Napisany przez

Wczoraj otrzymałem e-mail ze Starostwa Powiatowego ze skanem listu adresowanego do mnie. Na moje pytanie, czy pismo dotarło do urzędu w zamkniętej kopercie, urzędniczka odpisała, że tak. Kopertę adresowaną do mnie otwarto na podstawie jakiejś tam instrukcji wymyślonej przez starostę.

W swoim liście pracownik Powiatowego Urzędu Pracy porusza szereg problemów występujących w tym urzędzie, a także zarzuca brak właściwego nadzoru starosty. Pojawiają się również wątki osobiste… List adresowany do mnie zapewne już krąży po gabinetach Starostwa i PUP, a ja się czuję gorzej jak w głębokim PRL-u… Czy faktycznie tak trudno dać znać radnemu, że jest list do niego? Dobrze, że na początku kadencji nie skorzystałem z oferty założenia skrzynki e-mail na serwerach tego Urzędu.

Panu staroście coraz bliżej do gospodarza domu Stanisława Anioła.


Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec, to przestrzeń, w której przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, b. wiceprezydent Bolesławca, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VIII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Komentarze do Powiatowa tajemnica korespondencji

 • Bareja wiecznie żywy

  PRL 19/06/2018 12:41 Odpowiedz
 • Co na to rodo

  Anusiak 19/06/2018 11:27 Odpowiedz
 • … Anioł Aniłem, Panie Małkowski, jeżeli dobrze zrozumiałem, to ma Pan w ręku argument, aby r***ć całe to powiatowe towarzystwo etatowych i „nieetatowych” matołów i nierobów!

  To już nie kabaret i satyra, a poważne naruszenie prawa – deliktów opisanych w kodeksie karnym i jednego z podstawowych praw i wolności obywatelskich opisanych w Konstytucji. Za to idzie się siedzieć!

  Wiem, że żyjemy w czasach, gdy najwyższe organy państwa bezceremonialnie łamią zapisy Konstytucji, ale nie podejrzewałem, że powiatowi, że Panowie Stasik i Gabrysiak koniecznie będą chcieli niczym prezydent Duda wyciągnąć mieszkańcom powiatu środkowy paleć i powiedzieć – mamy was w d***, możecie nam naskoczyć!

  Panie Małkowski, to jest zbyt poważna sprawa, aby nie złożyć doniesienia do prokuratury!

  cemoi07 14/06/2018 11:58 Odpowiedz
  • Panie CEMOI07, sprawę poruszę na pewno podczas najbliższej sesji Rady Powiatu. Tymczasem polecam lekturę mojej dyskusji z sekretarzem powiatu w tym temacie, tutaj http://maciejmalkowski.pl/powiatowa-tajemnica-korespondencji/

   Facebook Profile photo Maciej Małkowski 14/06/2018 12:35 Odpowiedz
   • … nie bardzo rozumiem, dlaczego polecił mi pan lekturę dyskusji z Panem Palczewskim… po tej lekturze doszedłem do wniosku, że Pan Palczewski jest najlepszym kandydatem do zastąpienia w przyszłości na dowolnym stanowisku i funkcji Pana Błaszczaka – dorównuje mu i intelektem i umiejętnością interpretacji prawa.

    Panie Małkowski, to nie jest temat do debaty na forum Rady, to jest ordynarne złamanie prawa, a szczególnie praw obywatelskich przez funkcjonariusza publicznego – tego nie można zostawić jedynie napiętnowaniu/ lub nie przez gremium Rady. To jest skandaliczny delikt, a winny jego popełnienia powinien stanąc przed sądem i ponieść konsekwencje… póki co Rada i odpowiedzialnego Starostę i głupio kręcącego Sekretarza powinna zawiesić w pełnieniu obowiązków!

    Osobiście nie wyobrażam sobie bardziej skandalicznego złamania prawa przez funkcjonariusza publicznego!

    Przepraszam per mot, ale ma Pan zasrany obowiązek zgłosić w prokuraturze zawiadomienie o prawdopodobieństwie popełnienia przestępstwa!

    cemoi07 14/06/2018 17:17 Odpowiedz
    • … przepraszam za słowo – przepraszam pour le mot… komórka sama poprawia – często głupio

     cemoi07 15/06/2018 07:47 Odpowiedz
    • Lekturę mojej dyskusji z sekretarzem poleciłem, aby zobaczył Pan specyficzną argumentację urzędnika. Co do kroków prawnych, to decyzję podejmę po oficjalnych wyjaśnieniach urzędników i starosty do protokołu, podczas najbliższej sesji Rady.

     Facebook Profile photo Maciej Małkowski 15/06/2018 09:10 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish