Paź 3, 2018
846 Wyświetleń
7 0

BTS zaprasza na zrzutkę!

Napisany przez

BTS wskoczył na siatkarskie parkiety w 2013 roku. Już ponad pięć lat seniorska drużyna serwuje nie tylko piłki, ale i fantastyczne emocje! Przed nami 3 sezon na drugoligowych parkietach. Liczbę 3 warto tutaj powtórzyć, ponieważ dokładnie tyle samo czasu potrzebowaliśmy, aby znaleźć się na zapleczu I ligi. To długo i niedługo – patrząc pod kątem dopiero co powstałego klubu, było to niesamowitym osiągnięciem. Z drugiej strony długo, ponieważ od samego początku działacze i zawodnicy byli zdecydowanie nastawieni na najwyższe cele i starali się o awans do centralnego szczebla rozgrywek.

Rozpoczynamy trzeci sezon i wiąże się to z coraz większymi kosztami utrzymania. BTS to nie tylko skrót od nazwy Bolesławieckie Towarzystwo Siatkarskie, bowiem trwa przy naszym boku również inny BTS – Bardzo Troskliwi Sponsorzy – bez nich nie byłoby możliwym funkcjonowanie klubu, tym bardziej na tak wysokim szczeblu rozgrywek. Grono wspierających nas jest jednak bardzo wąskie, a klub przed rozpoczęciem obecnego sezonu był bliski rezygnacji ze startu w II lidze. Nie jesteśmy finansowym potentatem, a nasz budżet stanowi jedynie promil tego czym dysponują nasi sportowi konkurenci.
Tym samym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej Kampanii Finansowania Społecznego, z ang. Crowdfunding. W spierającym nas gwarantujemy:

• że nasze mecze będą nadal udostępnione dla szerokiej publiczności bez pobierania opłat (co nie jest często spotykanie na poziomie II ligi),
• że będziemy nadal serwować dla Państwa siatkarskie emocje na najwyższym dla nas dostępnym pułapie rozgrywek. 100% zaangażowania, a nawet więcej nie od dziś cechuje naszą drużynę i tutaj oczywiście nic się nie zmieni!
• że będziemy nadal przeprowadzać konkursy w trakcie meczów z atrakcyjnymi nagrodami, także dla najmłodszych fanów. Jest to świetna rozrywka dla grup przyjaciół czy dla rodzin z dziećmi, które nierzadko są młodymi adeptami siatkówki z naszych grup szkoleniowych.
• Dla najbardziej hojnych darczyńców przewidziane są różne nagrody oraz gadżety m. in. możliwość pojechania z drużyną na mecz wyjazdowy, koszulki, piłki oraz przedmioty związane z działalnością klubu. Przewidziane są także te z aspektem humorystycznym.

Celujemy w uzbieranie kwoty 12 tys. zł co znacznie usprawniłoby pracę klubu i umożliwiłoby funkcjonowanie drużyny seniorskiej, bez zastanawiania się każdego dnia, skąd pozyskać fundusze, żeby bez trudności zorganizować najbliższy mecz. Datki zostałyby przekazane na transport drużyny na mecze wyjazdowe, obsługę meczów w Bolesławcu oraz sprzęt sportowy przeznaczony do treningów oraz spotkań.

Poprzez kampanie finansowania społecznego udało się dotychczas zrealizować wiele ciekawych i wymagających finansowo projektów, jak np. podróż Aleksandra Doby kajakiem dookoła świata. A Wy… wspomożecie nas?

Klikają TUTAJ możecie wesprzeć BTS jakąkolwiek kwotą i uczestnicząc w zrzutce na klub i zostając sponsorem bolesławieckiej siatkówki.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zobacz film z Gliniady w Zielonej Górze

Tak wyglądała Gliniada na Winobraniu 2018 w Zielonej Górze! Realizacja filmu: Wojciech Podlecki/Apex Visuals.

Zamknij