Paź 24, 2018
5735 Wyświetleń
0 0

Krzesła i stoły do kawiarni – jak je wybrać?

Napisany przez

W kawiarniach goście chcą nie tylko napić się kawy lub herbaty i zjeść deser, ale również spędzić przyjemnie czas wraz z przyjaciółmi. Inni wolą napić się kawy w samotności i oddać się lekturze lub zająć się pracą na laptopie. Aby zapewnić wszystkim klientom komfort, ważne jest wybrani odpowiednich mebli do kawiarni, dzięki którym każdy gość będzie czuć się dobrze.

 

Łatwe i szybkie sprzątanie

Nic tak nie odstrasza gości od kawiarni, jak brudne stoliki i krzesła. Okruchy, ślady kawy i inne zabrudzenia sprawiają, że odwiedzające lokal osoby tracą ochotę, by coś zamówić. Aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, obsługa powinna móc szybko wyczyścić stolik i krzesła po wyjściu klientów. Meble do restauracji i kawiarni z oferty https://dominova.com.pl/meble-do-restauracji wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a będą lśnić czystością. Dzięki temu, kelner może zabrać naczynia oraz wyczyścić blat w kilka sekund oraz zaprosić do stolika kolejnych klientów. Dodatkowo wszystkie elementy mebli, w tym https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow, powinno się móc czyścić przy użyciu detergentów zabijających wszelkie bakterie.

 

Trwałość

Kawiarnia to miejsce, które każdego dnia jest odwiedzane przez setki osób, dlatego meble do kawiarni powinny być wytrzymałe i solidne. Podstawy do stołów, blaty, krzesła, sofy oraz inne meble do kawiarni powinny być odporne na intensywne użytkowanie. Ważne jest, by zwrócić uwagę, gdzie będą ustawione krzesła i stoły – na zewnątrz lokalu mogą być używane jedynie meble odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo powinno się pamiętać o wybraniu krzeseł i stołów, które mogą być używane bez zadaszenia, jeżeli ogródek kawiarniany go nie posiada.

 

Dopasowanie do potrzeb klientów

Do kawiarni przychodzą różni goście, dlatego właściciele lokalów starają się odpowiadać na potrzeby wielu grup. Wybierając meble, powinno się pamiętać o każdej z nich. Osoby, które chcą wypić dobrą kawę w czasie pracy, chętnie usiądą na wysokim krześle przy barze w pobliżu okna, natomiast pary spędzą przyjemnie czas, gdy będą mogły objąć się na kanapie. Dla większych grup przyjaciółek lub rodzin odpowiednie są okrągłe stoły, przy których ustawi się nawet 6-8 krzeseł.

 

Styl wnętrza

Ważne jest również dobranie mebli do stylu, w jakim urządzona jest kawiarnia. Producenci mebli restauracyjnych oferują zarówno modele w stylu skandynawskim i minimalistycznym, jak i wysublimowane krzesła oraz stoły do eleganckich lokali. Dzięki szerokiemu wyborowi, bez trudu znajdzie się modele, które umożliwią stworzenie estetycznej aranżacji.

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nawożenie – co wpływa na jego skuteczność?

  Gdy nawożenie jest efektywne, uzyskiwane plony są wysokie oraz odpowiedniej jakości. Na samą efektywność nawożenia […]

  Zamknij