Lis 2, 2018
806 Wyświetleń
0 0

Zegarki Michael Kors – nowoczesne i eleganckie

Napisany przez
Nowoczesność i elegancja nie muszą wcale być dwoma biegunami, które niezwykle trudno pogodzić. Zarówno w ubiorze, jak i w kwestii biżuterii staje się to coraz łatwiejsze, głównie ze względu na luźniejsze standardy. Wprawdzie klasyczna moda męska poddaje się zmianom dużo oporniej, niż damska, jednak i tutaj zaczynają się dziać coraz ciekawsze rzeczy. Zegarki to jeden z bardziej klasycznych elementów w stylizacjach obu płci. Dawniej noszone na co dzień, były raczej eleganckie. Dziś istnieje także niezwykle szeroki wybór sportowych zegarków, które przywodzą na myśl raczej małe centra dowodzenia statkami kosmicznymi lub komputery. A czy można znaleźć coś pomiędzy? Zegarek i nowoczesny, i elegancki? Odpowiedź stanowi marka Michael Kors.

Kilka słów o marce

Michael Kors to projektant, który zawojował rynek mody damskiej już w latach osiemdziesiątych. Kobiety ceniące sobie prestiż i luksus w nowoczesnym wydaniu kochają jego proste, ale niejednokrotnie zaskakujące stroje, porywające połączenia i intrygujący design. Po stylizacje tego projektanta sięgają gwiazdy światowego formatu, między innymi Jennifer Lopez czy Charlize Theron.

Co wyróżnia ten styl? To elegancja i luksus w wydaniu codziennym, casualowym, wygodnym. Podobnie prezentują się linie zegarków Korsa. Nie brakuje tutaj ciekawych, zaskakujących połączeń materiałów, choć wiele modeli równie dobrze komponuje się ze strojem wieczorowym jak ze swetrem i dżinsami. Właśnie to niezwykłe wyczucie sprawia, że zegarki Michael Kors są zarazem eleganckie i nowoczesne.

Nowocześnie, czyli jak?

Czym powinien charakteryzować się nowoczesny zegarek? Zapewne ile osób, tyle opinii. Większość zgodzi się jednak, że nowoczesny zegarek powinien być wygodny i uniwersalny. Życie zmienia się bardzo szybko, codziennie podejmujemy całe mnóstwo różnych aktywności i musimy odnaleźć się w wielu stylach i sytuacjach. Dlatego warto postawić na model uniwersalny – chyba, że chcemy posiadać kilka zegarków.

Zegarki Michael Kors bardzo dobrze spełniają się w roli uniwersalnych wyborów. Klasyczne i proste, doprawione szczypta nieoczywistych połączeń, doskonale zgrywają się zarówno z wieczorową kreacją, jak i codziennym strojem do pracy. Oprócz opcji bardziej zdobnych (na przykład wykładanych kryształkami dookoła tarczy) w kolekcjach znajdują się też minimalistyczne, bardzo nowoczesne modele w pasujących niemal do wszystkiego kolorach. Nowocześnie oznacza też dla wielu osób nie byle jak. Te zegarki spełniają założenia o wytrzymałości, solidnej konstrukcji i niezawodnym działaniu dzięki starannemu doborowi mechanizmów i materiałów, z których są wykonywane.

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Jak zgubić cmentarz?

  Bolesławiecka wspólnota mojżeszowa w XIX i XX w. nie należała do licznych. Najwięcej członków, bo […]

  Zamknij