gru 12, 2018
1660 Wyświetleń
0 0

Danuta Maślicka – parawan i fotografia

Napisany przez

18 grudnia o godzinie 17 w Centrum Wiedzy rozpocznie się wernisaż wystawy parawanów i fotografii Danuty Maślickiej.

Pani Danuty nie trzeba przedstawiać lokalnemu środowisku, od wielu lat jest propagatorką kultury. Jako długoletnia dyrektorka Bolesławieckiego Ośrodka Kultury tworzyła i animowała wiele niezwykłych wydarzeń, zapraszając do Bolesławca uznanych dla kultury polskiej twórców. Jest doktorem nauk humanistycznych, a swoją pasję i zamiłowanie do słowa przekazywała także w pracy pedagogicznej.

Po przejściu na emeryturę postanowiła realizować swoje pasje, m. in. tworząc wraz z mężem przepiękne parawany, a także amatorsko fotografując otaczającą nas rzeczywistość.

Efekty twórczej pracy będą mogli Państwo zobaczyć już podczas wernisażu, na który serdecznie zapraszamy. Centrum Wiedzy mieści się przy ulicy Głowackiego 5.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura
  http://www.mbp.boleslawiec.pl

  Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Budynek główny usytuowany jest w centrum - przy ul. Sądowej 8. Filia znajduje się przy ul. Staroszkolnej. Zbiory - ogółem - kształtują się na poziomie 150 tysięcy. Czytelnicy mogą korzystać z Internetu i bogatej oferty kulturalno-edukacyjnej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish