sty 21, 2019
1045 Wyświetleń
1 0

Zapraszamy do Dobrej

Napisany przez

W niedzielę 27 stycznia o godz.16.00 w Domu Ludowym w Dobrej odbędzie się Koncert Kolęd. Tego dnia będzie można usłyszeć stare, tradycyjne kolędy jak i nowsze pastorałki. Swój program przygotowały dzieci z ZSP w Bożejowicach, Zespół „Leśne Nastroje” z Dobrej, „Nad Kwisą” z Osiecznicy oraz „Bory” z Gminy Osiecznica. Wstęp wolny.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
kultura

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish