sty 21, 2019
1260 Wyświetleń
1 0

Zapraszamy do Dobrej

Napisany przez

W niedzielę 27 stycznia o godz.16.00 w Domu Ludowym w Dobrej odbędzie się Koncert Kolęd. Tego dnia będzie można usłyszeć stare, tradycyjne kolędy jak i nowsze pastorałki. Swój program przygotowały dzieci z ZSP w Bożejowicach, Zespół „Leśne Nastroje” z Dobrej, „Nad Kwisą” z Osiecznicy oraz „Bory” z Gminy Osiecznica. Wstęp wolny.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
kultura

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish