lut 7, 2019
1601 Wyświetleń
1 0

Praca dla kreślarza/konstruktora

Napisany przez

Grupa budowlana Bürkle powstała przed 90 laty i jest obecnie średniej wielkości przedsiębiorstwem branży budowlanej z centralą w południowych Niemczech.
W naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec i Polski zatrudniamy ponad 250 pracowników.
Oprócz budownictwa „do stanu surowego”, budownictwa „pod klucz” i działalnością deweloperską specjalizujemy się w produkcji prefabrykatów betonowych. W tej dziedzinie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w Badenii-Wirtembergii.

Do pracy w naszym zakładzie w Rakowicach, 59-600 Lwówek Śląski szukamy osoby na stanowisko:

K R E Ś L A R Z / K O N S T R U K T O R

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i konstruowanie elementów prefabrykowanych (schody, spoczniki, balkony, trybuny) z wykorzystaniem programów Tekla Structures, Dlubal, mbAEC
  • ścisła współpraca z produkcją i działem ofertowania.
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy oraz innymi uczestnikami projektu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne. Mile widziani studenci i absolwenci budownictwa (lub kierunków pokrewnych)
  • znajomość rysunku technicznego z zakresu budownictwa
  • znajomość przynajmniej jednego języka obcego (niemieckiego lub angielskiego) będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę
  • nie jest wymagane doświadczenie zawodowe. Gwarantujemy przeszkolenie do wykonywania pracy na stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • szkolenie w zakresie obsługi programów CAD, BIM

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Bürkle Sp. z o.o.
Rakowice Małe 17 B
59-600 Lwówek Śląski
( Tel. 75 789 8813 )
www.buerkle.pl
www.buerkle-baugruppe.de
lub E-MAIL: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Tagi artykułu:

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.