Kwi 15, 2019
817 Wyświetleń
0 0

Wiosenny Festyn Wielkanocny w görlitzkim Zoo

Napisany przez

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta, muzyka live – w Poniedziałek Wielkanocny!

 

Podczas tegorocznego Wielkanocnego Święta w Naszym Zoo wielką atrakcją będzie nie tylko Wielkanocny Zając! Jak co roku, aż roi się od młodych zwierząt: piskląt, kózek, jagniątek i oczywiście małych króliczków, które można obserwować i głaskać „kicając” wspólnie z nimi w zagrodzie.

Chcecie przeistoczyć się w dzikie zwierzęta lub Wielkanocnego Zająca? Makijaż z datkiem na rzecz  ochrony gatunków urzeczywistni Wasze marzenia. Zakręcając kołem fortuny możesz w łatwy sposób pomóc zagrożonym zwierzętom, a także masz szansę wygrać wspaniałą nagrodę!

Wielkanocny Zając odwiedzi Nasze Zoo dwa razy: o 10:00 i o 15:00, dla dzieci znaczy to: uwaga, gotowi, szukamy kolorowych jaj!

Do biegu z taczką, czekoladowej gry oraz rzcania gumowych jaj potrzebny będzie spryt i odrobina szczęścia. Spragnieni wiedzy, będą mogli dowiedzieć się ciekawostek ze świata  mieszkańców Naszego Zoo, podczas prezentacji zwierząt o godz.: 10:30, 14:30 i 16:00.
O oprawę muzyczną zadba BailaThea.
Napoje oraz smaczne potrawy serwować będzie nasz bar „Korytkowo” oraz dwa zewnętrzne stoiska.

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

Foto: www.zoo-goerlitz.de, M. Zehender

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strajk nauczycieli – moje przemyślenia

Prezentujemy tekst opublikowany na Facebooku przez bolesławieckiego nauczyciela - Mariusza Potyszkę: Cały czas obserwuję ludzi, którzy są za i są...

Zamknij