maj 8, 2019
1017 Wyświetleń
0 0

Teatralny czwartek

Napisany przez

Teatr Stary (ul. Teatralna 1, Bolesławiec)
16 maja 2019
godz. 18.00
wstęp wolny

W ramach kolejnego teatralnego czwartku Pracownia teatralna Format zaprasza na dwa najnowsze spektakle w reżyserii Anety Ćwieluch:

godz. 18.00 – Teatr Z Jednej Gliny „Ile jest zagranic?”. Spektakl oparty na prozie Aglaji Veteranyi  oraz tekstach własnych grupy. Cyrk czyli miejsce artystów staje się dla niektórych też schronieniem przed tym, co zostawili. Wędrujący cyrk i dzieci z różnych stron świata zadające sobie ciągle pytanie, czy to jest zagranica? W spektaklu można zobaczyć prawdziwą sztukę cyrkową.

godz. 19.00 – Teatr Formalina „Planeta Bis”. Spotkanie po latach z bohaterkami „Planety B”. Jak sobie radzą na osiedlu? Czy dalej marzą o wielkim mieście i czy nadal przytłacza je nuda?

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish