Maj 10, 2019
1058 Wyświetleń
0 0

Dwa razy Dzień Matki w Naszym Zoo

Napisany przez

Różne kraje, różne święta. Mamy świętują w Naturschutz-Tierpark Nasze Zooo Görlitz Zgorzelec dwa razy.

Podczas gdy w Unii Europejskiej wszystko jest standaryzowane zgodnie z wytycznymi, potrzeba standaryzacji nie obejmuje jeszcze niektórych świąt. Dzień Matki w Niemczech przypada zawsze w drugą niedzielę maja, w tym roku będzie to 12 maja. W Polsce natomiast Dzień Matki obchodzony jest zawsze 26 maja.

„ Żyjemy w Europie , zatem zarówno w Dniu Święta Mamy polskim jak i niemieckim mamy, które odwiedzą Nasze Zoo w towarzystwie swoich pociech, otrzymają kawę gratis w barze „Korytkowo”, niezależnie od ich narodowości – Dr Sven Hammer, dyrektor.”
Kupon niezbędny do otrzymania kawy, każda mama otrzyma w kasie.

Zapraszamy i życzymy pięknego Dnia Matki.

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poniedziałek – studia

,,Poniedziałek'', czyli nowy serial-felietion Redakcji Młody Bolesławiec autorstwa Przemysława Kani. Seria będzie opowiadać historię i […]

Zamknij