Cze 26, 2019
1249 Wyświetleń
1 1

UBEZPIECZENIA UCZCIWIE !

Napisany przez

Agent ubezpieczeniowy, przy sprzedaży ubezpieczeń, dysponuje dość bogatym wachlarzem zniżek, jakich może udzielić swoim Klientom. Agenci robią to jednak bardzo niechętnie, ponieważ ich wynagrodzenie jest ściśle uzależnione od tzw. „inkaso”, czyli kwoty jaka wpływa na konto Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dlatego te same ubezpieczenia, tych samych rzeczy, u poszczególnych agentów ubezpieczeniowych, mogą mieć różne ceny. Różnice w tych cenach, w zależności od ubezpieczanej rzeczy, mieszkania, samochodu mogą dochodzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych – za ubezpieczenie na tych samych warunkach!

Nasza Kancelaria Ubezpieczeń, składa Państwu uczciwą ofertę! Dostaniecie od nas maksymalne zniżki agencyjne jakich możemy udzielić, zawsze i bez wyjątku! Nie będziemy kusić Was gadżetami, długopisami, notesami czy zapachami do samochodów. Nie będziemy pisać że dopasujemy Wam ubezpieczenie, gdyż taki obowiązek nakłada na nas i na wszystkich innych agentów Ustawa o Ubezpieczeniach – ubezpieczenie musi być dopasowane i koniec!

U nas dostaniecie ubezpieczenie Waszego mienia, podróży, zdrowia w możliwie najniższej cenie. Bez targowania się, bez znajomości, bez łaski!

Na przykład:

 • Pan Jerzy otrzymał ofertę pakietu ubezpieczeń swojego Peugeota za 1760zł, od nas wyszedłz polisą na lepszych warunkach za 1383zł.
 • Pani Małgorzacie zaproponowano polisę obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu OC za740zł. U nas kupiła ją za 389zł
 • Pan Dawid dostał od miejscowego Agenta ofertę pakietu ubezpieczeń swojego Volvo zaponad 2900zł! U nas kupił ten sam pakiet, dodatkowo wzbogacony o najwyższą opcjeubezpieczenia Assistance za 2354zł.
 • Pan Mariusz kupił żonie VW Polo, przyszedł go do nas kompleksowo ubezpieczyć.Ponieważ żona Pana Mariusza nigdy wcześniej nie opłacała składek za AC, nie posiadała żadnych zniżek. Oferty z dwóch miejscowych agencji opiewały na 1600-2100zł. U nas Pan Mariusz zapłacił 1035zł
 • Pan Krzysztof za OC swojego Volkswagena miał zapłacić 744zł – u nas zapłacił 437zł!
 • Panu Romanowi zaoferowano ubezpieczenie jego domu za 480zł, w naszej Kancelariizapłacił 283zł i to w tym samym Towarzystwie!
 • Pan Grzegorz dostał pocztą, od Towarzystwa Ubezpieczeniowego ofertę wznowieniaubezpieczenia OC jego BMW za 1200zł, znajomy, miejscowy agent, „po znajomości” zaproponował mu 850zł. Cóż za zniżka! U nas 553zł…Stoi za nami jedna z największych i najlepszych Sieciowych Multiagencji Ubezpieczeniowych – Diamond Finance, z nimi Towarzystwa Ubezpieczeniowe po prostu muszą się liczyć! Dlatego oferujemy ubezpieczenia na najlepszych warunkach i w najniższych cenach.

  Trzeba to szczerze powiedzieć – na ubezpieczeniach można zarobić i my na nich zarabiamy, ale robimy to uczciwie, jak obiecujemy możliwie najniższą cenę to ją dajemy – „jemy małymi łyżeczkami”! Jesteśmy pewni, że po wizycie w Kancelarii Ubezpieczeń infopolisa.com przyprowadzicie Państwo do nas swoich znajomych – liczymy na to!

  Zapraszamy codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16, na ulicę Hutniczą 7 (budynek firmy AIR Products – gazy techniczne, I pietro).

  Z wyrazami szacunku Łukasz Łuc

  KANCELARIA UBEZPIECZEŃ infopolisa.com
  ul. Hutnicza 7, Bolesławiec

tel. 502 219 171
e-mail: kontakt@infopolisa.com www.infopolisa.com facebook.com/infopolisa

UWAGA WAKACYJNY KONKURS !!!

Wśród osób, które do 31 sierpnia 2019r. kupią w naszej Kancelarii Ubezpieczeń dowolne ubezpieczenie, polubią nasz Fanpage i polecą nas (w kilku słowach) swoim znajomym, rozlosujemy doskonałą “przystawkę” do telewizora Xiaomi Mi Box S, która z każdego telewizora ze złączem HDMI zrobi Android TV z funkcją Chromecast! Zapraszamy na ulicę Hutniczą 7 w Bolesławcu.

Nasz profil na Facebooku.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Samodzielny montaż kuchni – jak to zrobić?

Remont kuchni to jedno z poważniejszych wyzwań aranżacyjnych i technicznych. Część osób nie wyobraża sobie […]

Zamknij