sie 2, 2019
1485 Wyświetleń
3 1

Klaustrofobia w nazistowskiej sztolni

Napisany przez

Cześć! Wraz z Grupą Eksploracyjną Miesięcznika Odkrywca miałem okazję zmierzyć się ze swoim największym lękiem – klaustrofobią. W ramach realizacji nowego programu historycznego zeszliśmy do niemieckiej sztolni, która w czasach wojny służyła jako schron przeciwlotniczy. Wąskie wejście odkopane przez Odkrywców przyprawiało mnie o dreszcze. Sprawdźcie jak mi poszło i jak wygląda miejsce nieodwiedzane przez człowieka od 1945 roku! Dziękuję za pomoc Oskarowi Łajs, który realizował ze mną ten materiał oraz Odkrywcom: Łukaszowi Orlickiemu, Pawłowi Piątkiewiczowi oraz Krzysztofowi Krzyżanowskiemu.

Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish