paź 21, 2019
1568 Wyświetleń
0 0

Jak być mistrzynią własnego losu?

Napisany przez

Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Szafrańską autorką bloga „W matni kobiecości” i książek inspiracyjnych „Mistrzyni” i „Alfabet Kobiecości”.
Mądra, odważna, spełniona, szczęśliwa… Jak spełniać swoje marzenia? Skąd czerpać inspiracje? Czy akceptacja siebie i wiara we własne możliwości są w zasięgu każdej z nas? Na
te pytania podczas spotkania postara się odpowiedzieć autorka, która sama o sobie mówi: „Piszę, bo kocham. Piszę, bo nie lubię niczego dusić w sobie. Kiedyś chodząca w mroku dziś cieszę się każdym dniem. Wierzę, że słowa mają moc, że mogą inspirować. Mnie zawsze inspirowały. Marzę, aby moje słowa inspirowały Polki, by poczuły się jak Mistrzynie Własnego Życia”.

25 października (piątek), godz. 17:00
Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy

Kategorie:
polecamy
  http://www.mbp.boleslawiec.pl

  Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Budynek główny usytuowany jest w centrum - przy ul. Sądowej 8. Filia znajduje się przy ul. Staroszkolnej. Zbiory - ogółem - kształtują się na poziomie 150 tysięcy. Czytelnicy mogą korzystać z Internetu i bogatej oferty kulturalno-edukacyjnej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish