mar 25, 2020
1422 Wyświetleń
3 0

Jak zarobić w czasach zarazy? Poradnik dla freelancerów!

Napisany przez
Nie jestem jakimś guru biznesu ani motywacyjnym coachem, ale wierzę że aktualna sytuacja epidemiologiczna to tylko przejściowe „wąskie gardło”, z którym można sobie poradzić. Wielu freelancerów (filmowców, fotografów, grafików, copywriterów itp.) boryka się jednak z brakiem zleceń i problemami związanymi z prowadzeniem działalności. Staram się myśleć pozytywnie dlatego wyodrębniłem kilka metod, które stosuje w swojej pracy i które pozwalają mi w dalszym ciągu generować przychody. Jeśli chociaż jedna zadziała u Was – to będzie sukces! Jestem bardzo ciekawy Waszych sposób. Udostępniajcie i komentujcie!
Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish