Mar 27, 2020
1376 Wyświetleń
1 0

Szachownica szuka modelek!

Napisany przez

Szachownica to polska firma, funkcjonująca na rynku już od ponad 17 lat. W naszej ofercie znajdują się produkty dla całej rodziny – dysponujemy rozbudowaną ofertą odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Dzięki atrakcyjnym kolekcjom, wpisującym się w aktualne trendy, Szachownica rozwinęła swoją sieć do niemal 80 salonów na terenie całego kraju. Dodatkowo, Klienci mogą również skorzystać z oferty sklepu on-line.

Firmę tworzy zespół młodych, pełnych pasji ludzi. Codziennie wymieniają się nowymi pomysłami, inspirując się wzajemnie do ciągłego ulepszania i rozwijania marki.

Aktualnie Szachownica poszukuje do swojego zespołu modelek, które zaprezentowałyby kolekcję wiosenno- letnią. Poszukiwane modelki z grupy wiekowej 20-25 lat, powinny mieć doświadczenie w sesjach fotograficznych.Za osiem godzin współpracy firma oferuje wynagrodzenie 400 zł netto.

Zdjęcia i portfolio proszę wysyłać na maile:

k.nowakowska@szachownica.com.pl lub grafik@szachownica.com.pl

Jeśli nie dysponujesz portfolio, a jesteś zainteresowana podjęciem współpracy – prześlij nam zdjęcia całej sylwetki i twarzy, wykonane na jednolitym tle.

Tagi artykułu:
· · · · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs “Przyłapani na czytaniu 2”

Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy w Bolesławcu nawiązując do konkursu z ubiegłego roku, ogłasza kolejną edycję "Przyłapanych na czytaniu"...

Zamknij