bobrzanie.pl – to co istotne w Bolcu, Bolesławiec, informacje, blogi, sport, rozrywka, humor, imprezy, wideo

Praca dla specjalisty do spraw jakości – technologa

Przedsiębiorstwo Bürkle Sp. z.o.o. jest obecne na polskim rynku budowlanym od 1995 roku i od ponad 90 lat na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w prefabrykacji wielkowymiarowych elementów klatek schodowych, balkonów, trybun sportowych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI/TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Bürkle Sp. z o.o.
Rakowice Małe 17 B
59-600 Lwówek Śląski
( Tel. 75 782 4915 )
www.buerkle.pl
www.buerkle-baugruppe.de
lub E-MAIL: kadry@buerkle.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Exit mobile version